Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Reálisan nézve milyen eszközök...

Reálisan nézve milyen eszközök érkeznek meg tavasz végéig ukrajnaba és mennyi ?

Figyelt kérdés

Hány Leó 2, chellenger és Bredley érkezik meg addigra ?

Abremsek tudom csak jövőre jönnek


Pár tucat modern jármű ide kevés lesz ha tényleg frontális tamadast akarnak.

Szovjet technikábol megmar nemhiszem hogy sok lenne



2023. ápr. 3. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Az orosz hírszerzésnél teccik' dolgozni? Mert az is szeretné tudni ezeket a számokat 😂

Mindenféle számok keringenek a sajtóban, ezekből max. egy valami biztos: a típus, de a darabszám tuti nem annyi amennyit bemondanak és az időpont sem.

2023. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Pedig mivel ez nyilvános felajanlas az EU és usa adofizetoi pénzéből be kell jelenteni .

Mivel Ukrajna nem szövetséges ország és Oroszországgal nem alunk hadban meg minden nyilvános. Ha ez változna nyilván már semmit nem jelentenenek be.


Darabszámot szoktak is pontosan bejelenteni csak a szállítás idelyet nem .csak úgy nagyjából vázoljak .


Szerintem 400 db kéne minimum egy sikeres tamadashoz főleg hogy orosz is felsorakoztatt mindent t90m bmpt terminator tos a1


Amilyen elvarasok vannak ukrán offenzivaval kapcsolatban egy 20 30 km elorenyomulas kevés lenne

Stratégia győzelmet vár a Nyugat vagy legalábbis egy nagyobb terület felszabaditasat

2023. ápr. 3. 12:50
 3/15 konteós ***** válasza:
74%

"Az orosz hírszerzésnél teccik' dolgozni? "


igen, azok biztos a GYK-n ülnek mert itt a legtöbb "kanapé szakértő" :D

2023. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerintem pontos becslések lehetnek mind 2 oldalon .

Itt már a számok fognak dönteni

Putyin azt mondta évi 1500 harckocsit gyártanak majd

( de szerintem a felújított t62 t55 is beleszamolta

Sőt ukrán források szerint t34 is fel lesz újítva új tornyot kap reaktív pancelzatotot és új tuzvezeto rendszert

2023. ápr. 3. 13:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Putyin azt mondta évi 1500 harckocsit gyártanak majd"


:D Ezt a viccet még nem halottam :D


Miféle harckocsit gyárt?

2023. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

T90m t72 bmpt terminátor ezeket eddig is gyártotta csak most többet.


Aztán most eloszedik t62 és mostmar t55 típusokat is de ezt ne úgy képzeld hogy raktárból mehet a frontra .kapnak új motort új celzorendszert reaktív páncélt stb

Amúgy oroszorszag egy harckocsi építő nemzet saját hadiiparral nem = Ukrajnával akiknek csak akor ban valamilyuk ha a Nyugat ad .


Oroszorszag 1 év alatt felporgette a gyartast a nyugati szankciók a hadiipar ellen semmit nem érnek.

2023. ápr. 3. 15:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradtál, putyin maga mondta a nyugati szankciók középtávon (tehát most) ellehetetlenítik a gazdaságukat.


Drága roncsok lesznek ukrajna területén mint az eddigiek.

2023. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én inkább a morált latom az orosz fő problémának nem a felszerelést.


Ukranoknal ott vannak ezzek a félig meddig SS hadosztalyok tamadasra vagy védekezésben tuzoltasra ez kell


Oroszoknak hol van olyan egység mint az SS?

Oké a Wagner valami de ők is pénzért csinaljak vagy a rabok szabadságukert.

2023. ápr. 3. 15:52
 9/15 A kérdező kommentje:
7# te félre elted a gazdaságot lehet rombolják. De nem a hadiipart !
2023. ápr. 3. 15:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9 a hadiipar maga a gazdaság. Gazdaság nélkül nincs hadiipar.
2023. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!