Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek kitört a 3. világ...

Szerintetek kitört a 3. világ háború?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre mikor az arab tavasz kitört az országok is egyre jobban a szomszédos országoknak estek.

Amerikában tüntetések, rendőri túlkapások és egymást gyilkolják. Oroszország beszált a szíriai haboruba, amerika, és az összes fejlet ország.

Kina állandoan katona gyakorlatokat végez és most Saúd bombázza Jement is. Obama kilötte az első rakétát Jemenre.



2016. okt. 13. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Előbb-utóbb biztos. De azt ne kérdezd mivel fogják megvívni, mert csak a negyediket tudom.
2016. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Oké megkérdezem a kedvedért:


És a negyediket mivel?


(Bunkóval - mert ugye az atomtól újra ősemberek leszünk).

2016. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez még lónak a fsza, nem háború. Afganisztánra is mindenki azt írta, hogy ajaj, már itt a harmadik világháború, meneküljünk szerte-szana, mert má' izzítják az atombombcit...

Aztán mi lett? 2-3 év csetepatézás után leálltak.

2016. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pro Patria ***** válasza:
25%

Nem tört ki, mert a potenciális megvívói atomhatalmak, ami így az ilyen konfliktus lehetetlenségét ugyanúgy szinte biztossá teszi, mint az ezt megelőző hetven évben mindig, most is.

De ténylegesen biztosra már semmit nem mondok, mert két éve a Krímben megejtett akciót is elképzeletetlennek tartottam volna.


Viszont a legnagyobb veszély fenyegetése az életünkben Oroszország ma, messze nem az ISIS.

2016. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ki, menj fedezekbe
2016. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném. A második világháború óta, szinte soha nem volt béke. Valahol, mindig zajlott valami "kisebb" háború, polgárháború, népirtás, stb.
2016. okt. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is folyamatos a háború valahol a világban, csak annyi az újdonság, hogy most Európába is behozták a bevándorlók az otthoni konfliktusaikat és itt folytatják tovább a háborúikat.
2016. okt. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom.Most ilyen proxy-műsor megy egyenlőre.

Az viszont biztos hogy NEM lesz atomozás.

Még egyszer mondom mert ebben a topicban ez folyton előjön.

Nem lesz atomháború!

Hagyományos jellegű háború lehet esetleg,erre 5éve még azt mondtam,nem lesz és ez biztos.

Ma azt mondom nem zárható ki az hogy előfordulhat a közeljövőben.

Aki viszont tagadja hogy az elkövetkező 100évben lesz európai lövöldözés az iszlám miatt,nos hogy is mondjam csak finoman és nőiesen.

Talán álomvilágban élő retardált fütyike.

Aki akarja vegye magára.

2016. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nostradamus szerint a harmadik Antikrisztus inváziója robbantja majd ki a III. világháborút, ami 27 évig tart majd, és nukleáris fegyverekkel, illetve a végső pusztulással fenyeget. A jóslat szerint „1999-ben az égből jön majd a terror királya, mielőtt és miután a háború uralkodik majd". Az azóta történt események ismeretében egyesek ezt úgy magyarázzák, hogy 1999-ben kezdődtek az előkészületek, amelyek 2001. szeptember 11-ei merényletsorozathoz vezettek. Nostradamus jövendölései azonban még sötétebb képet festenek a jövőre vonatkozóan: „az ég lángolni fog a 45. foknál. A lángok közelednek a hatalmas új városhoz". A jövendölésben szereplő várost sokan a 45. szélességi foknál elhelyezkedő New Yorkkal azonosítják, amit az „Antikrisztus" nukleáris fegyverek bevetésével tesz majd a földdel egyenlővé."

Nem szeretném, ha igaza lenne!

2016. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!