Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Igor Girkin (Sztrelkov) mi...

Igor Girkin (Sztrelkov) mi miatt távolodott el a Kreml-től és lett kritikus Moszkvával?

Figyelt kérdés

#Moszkva #Putyin #Kreml #Donbasz #Igor Girkin #Szteelkov
2023. ápr. 5. 04:01
A kérdező szavazást indított:
Válaszban leírom
Az meg ki?
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert nem nézte jó szemmel hogy Putyin vágóhídra viszi a népét.
2023. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom valójában mennyire kritikus Sztrelkov, mi a kreált,propaganda ál-kritika és mi valós.


Ami biztos, hogy Sztrelkov és főnökeinek viszonya nem felhőtlen. Amerikai vélemények szerint ( ezt érdemes a helyén kezelni, vélemény ) Sztrelkov már 2014-ben is sok gondot okozott. Egyrészt a helyiek megnyerésében nem voltak olyan sikeresek mint várták, másrészt ÁLLÍTÓLAG Putyin nem akart ekkora háborút Kelet-Ukrajnában. Lázadást,felkelést, feszültséget és némi csetepatét szerettek volna, nem egy olyan haborút ahova orosz katonák és nehézfegyverek kellenek, amiből aztán az lett hogy annak is oda kell ülnie a béketárgyaláshoz aki amúgy " ott sincs ". Sztrelkov ott egy kicsit túltolta, amiért nehezteltek rá.


Ezt tetézte a maláj gép lelövésével ami nagyon kellemetlen helyzetbe hozta az oroszokat.


A mostani háború eseményeinek Sztrelkovval kapcsolatban volt bőven előzménye.


Ehhez hozzájön, hogy állítólag a DNR egységek felszerelése rossz, kiképzettségük alacsony ( kényszersorozottak.. ) és hullottak rendesen, miközben az orosz csapatok hadonlóan jól teljesítenek és aa feszültségek csak gyűlnek.


Nem lennék Sztrelkov helyében: ha még jobban elrontja és hazamegy lehet elteszik láb aló. Ha az ukránok elfogják és szerencséje van akkor kivégzik. Ha nincs akkor kiadják és Hollandiában rohad majd rá a műanyag lakat is :)

2023. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2:


Követem Telegramon, annak alapján nem kérdés, hogy kritikus.


Pl. a minap a grúz zsoldos (önkéntes?) wagneresek általi megkínzásáról/megalazááról szóló videót is szarkasztikus “russzkimír” felirattal osztotta meg.


Egyebekben írtál pár érdekes infót amiről nem tudtam, köszi.

2023. ápr. 5. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:

( visszaolvastam a válaszom amit telefonról írtam, hát ez valami borzalmas :D )


Nem követem részletesen a friss eseményeket, de úgy tűnik Sztrelkov szereplési kényszere nem csillapodott. Anno a maláj gép lelövésénél is ezzel buktak meg: az idióta kitwittelte távoli fotóval, hogy leszedtek egy ukrán An-26-ot...

2023. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én 2014 óta követtem a srácot twitteren (Gleb Bazov - Slavyangrad) aki angolra fordította Sztrelkov dolgait.


Azóta ők is szakítottak, a Slavyangrad egy napi többszázat posztoló, üzemszerűen működő, alapvetően Kremlhű propagandaoldal lett.


Sztrelkov meg fura, mert bár Moszkva ügynökeként érkezett és moszkvai születésű is, úgy viselkedik, mintha tényleg egy donbaszi orosz lenne.

2023. ápr. 5. 19:10
 6/7 Salamon Bálint ***** válasza:
Az MH17 utan el kellett volna tavolitani Sztrelkovot.
2023. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6:


Dehát Moszkva tagadásban volt, ekkor volt az az álláspont, hogy ukrán vadászgép lőtte le meg h eleve halottakkal volt tele a gép, stb.


Hogy nézett volna ki, ha nyíltan megvontàk volna tőle a bizalmat (bár úgy rémlik h a DNP-kormánybeli tisztségét elvesztette 2014-ben)

2023. ápr. 5. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!