Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Néhány kritikus szerint az...

Néhány kritikus szerint az LMBTQ mozgalom túlzottan keresztényellenes.Más vallásokat miért nem kritizálnak?

Figyelt kérdés
A zsidó és a muzulmán vallás is elítéli a homoszexualitást őket nem merik kritizálni?

2023. márc. 17. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Mert liberális mozgalom, tehát nem a vallásokkal van a bajuk, és a homoszexualitás tiltásával, hanem a keresztény fehér emberrel.
2023. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

A kérdésed mellébeszélés, és szemenszedett hazugság.

Innetől nem is érdemes vele érdemben foglalkozni.

Max törölni lenne érdemes, mint tróger mellébeszélést.

2023. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
A kereszténység még mindig fontos szereppel bír az európai politikában. Sajnos. Majd amikor már nem lehet szinte csak azzal választást nyerni, hogy "mi keresztények vagyunk, ergo jobbak vagyunk mindenkinél" gyermekded érvvel, addig van mit kritizálni. Zsidó állam amúgy is csak egy van, a muzulmánok meg kb középkori szinten vannak vallásügyileg.
2023. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Az iszlám világban valahogy nem látni az lmbtqizé propagandát, sőt kabuli prideról sem olvastam még
2023. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem más vallás, az eleve nem ennyíre szexellenes, mint az idióta kereszténység. Amít jó lenne betíltani.
2023. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
A keresztény országokban a kereszténységet kritizálják, mert annak van számottevő befolyása. Tudom, szuper obskurus összefüggés, nem csodálom, hogy magadtól nem jöttél rá.
2023. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

"Az iszlám világban valahogy nem látni az lmbtqizé propagandát"


Én sehol sem láttam ilyen propagandát, elmondanád, hogy milyen formában jelenik meg ez bárhol is?

2023. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

7


A Zorbán a legnagyobb hirdetőjük. Nélküle azt se tudná a sok paraszt, mi fán terem az elembétékú

2023. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
#7: Internetes hirdetésekben rendszeresen belefutni csókolózó egyneműekbe.
2023. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2023. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!