Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar honvédségben milyen...

A magyar honvédségben milyen gyakori a női katona?

Figyelt kérdés

Van okom miért (nem megyek most bele), de gondolkodok hogy feliratkozok 1 évre a Honvédségben.

Én nem tudom azt elfogadni, ha ilyen dolgokban gyakran együtt kellene velük dolgozni és azt főleg nem akarom, hogy ők parancsoljanak nekem.

Ahogy észreveszem a női rendőrökből is rengeteg van. Szakgimnáziumban a rendvédelmi szakos lányok mint hatalmas kurváknak tűntek és olyan érzésem van, hogy sok nő azért csinálja ezt, hogy hatalmat érezhessen mások felett.

Röviden, én erősen hiszem azt, hogy a nőknek semmi dolguk nincs a katonaságban de akkor is ha igen csak kisebb feladatok ellátására max.

Más világ, de Amerikában rengeteg női katona van és olyanokat hallatom, hogy megnehezítik a férfi katonák életet.

Ez eldöntheti, hogy jelentkezek e vagy nem. Nem fogom tudni komolyan venni ha nőkkel egyfolytában együtt kell dolgoznom.


2023. máj. 1. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

Mi ez az 1 évre feliratkozás? 1. 5 évre szoktak a katonákkal szerződést kötni. 2. Most leszerelési stop van, tehát ez nem úgy néz ki, hogy csak 1 évre tudj csak odamenni.


De a pszichológiai teszt se hiába van, vallási fanatikust amúgy sem vesznek fel.

2023. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, magyarul sem tudsz normálisan, szóval én meg téged nem tudlak komolyan venni!
2023. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!