Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ungváry ostobaságot beszél?

Ungváry ostobaságot beszél?

Figyelt kérdés

Szerinte a bolgár haderő Királytigriseket kapott Németországtól, 1:26:10-től:

https://www.youtube.com/watch?v=wTtrTwKfJZw&t=4241s



2023. máj. 21. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Általában azt szokott.
2023. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
De hát nem ezt mondta, hanem azt, hogy a németek akartak nekik Királytigriseket adni. Végül nem adtak. Mivel sajnos én nem férek hozzá azokhoz a forrásokhoz, amik alapján Ungváry ezt a mondatot kijelentette, így nem tudom ellenőrizni, hogy ez valóban így volt-e.
2023. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Most mit hazudozol? A kérdésnél megadott időpontnál U. szájából szó szerint a következő mondat, félmondat hangzik el:


"Bulgária nem üzent hadat a Szovjetuniónak, ennek ellenére még Királytigriseket is szállított neki a német fél"...

2023. máj. 22. 06:52
 4/4 A kérdező kommentje:
#2: Bocs a hangnemért. Valami mást olvastam hajnalban álmosan, azért zrikált fel ennyire. Viszont amit írtál, az se stimmel. A szöveghű, pontos idézet a 3-as hsz-nál látható.
2023. máj. 22. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!