Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP megint ostobaságokat...

MZP megint ostobaságokat beszélt? Ennyire nem ért hozzá/ inkomtens?

Figyelt kérdés

Azt merte mondani, hogy "azért kell lezárni a magyar légteret az oroszok elől, hogy ne tudják innen bombázni Ukrajnát"😂🤣


Lezárás csak polgári gépek előtt van. Ha idejönne az orosz le is kellene szednünk NATO orszgáként. Ennyire inkompetens?



2022. febr. 27. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen inkomtens
2022. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Ennyire inkompetens vagy? Egyrészt nem kellene leszedni, hanem figyelmeztni, és kitessékelni a légtérből. Ha figyelmeztetésekre nem reagál, vagy támad, akkor kellene leszedni.


Nem hiszem hogy ezt mondta, de amúgy akár még ez is kitelne a felcsúti KISZ titkártól, hogy bázist nyújtana gazdája gépeinek.

2022. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Békeidőkben nincs nagy jelentősége annak, ha egy miniszterelnök hülyeségeket beszél, de háború idején annyira nem jó, ha valaki ennyire tapasztalatlan és meggondolatlan ilyen téren.

MZP-t szerintem jó szándék vezérli, de hiába ha minden héten van egy félreérthető mondata, ami után magyarázkodnia kell. Amíg belügyekkel kapcsolatban mond ilyeneket, az még akár bele is fér, de háborús helyzet idején külföldi országokkal kapcsolatban felelőtlen kijelentések után hiába magyarázza Rónai Egonnak meg Szöllősi Györgyinek az atv-n, hogy azt nem úgy gondolta.

2022. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Én kiraknám öt golyófogónak.


Ha most ő lenne a miniszterelnök az öngyilkosságba kergetné az összes Honvédet...

2022. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Nekem néha már az a gyanum,hogy megvették,hogy beszéljen hülyeségeket,hogy a fidesz nyerje meg a választást. Van az a pénz,amit elfogadna ő is egy "bundáért" amit a túloldal röhögve kifizethet
2022. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

#2

Gyurcsány meg a központi KISZ bizottság titkára volt. Érdekes, ez MZP-t nem zavarja...

2022. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
5. én is frankón ezt gondolom egy ideje. bár az elején is gyanús volt, hogy a semmiből annó megverte a Lázárt (a Lázárt!), aztán szintén a semmiből annyi aláírást szerzett, hogy egyáltalán indulhatott, aztán megverte a Dobrevet - azt hiszem ott veszett el minden remény. de sokkal rosszabb az egész mint gondoltam. és mégis rá fogok szavazni, mert nincs más választás
2022. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Végül is megértem, ha nem akar nyerni, mert az ő nyakukba szakadna a fos májusban.
2022. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as jó duma lehetne,de akkor nem kéne lejáratnia magát emberileg. Egyszerűen azt mondaná, átgondoltam,azt amit Orbán csinált, én nem tudom helyrehozni,keressetek erre alkalmasabb embert. Az összefogásban volt több is,aki elvállalta volna. Nem kell kimagyarázni. Őt vagy megvették,vagy valóban ennyire hülye.
2022. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal inkomtens. Meg dilettáncsos. Meg komtár. Meg hozánemértö.
2022. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!