Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az oroszok számára nem szégyen...

Az oroszok számára nem szégyen, hogy 80 önkéntes 3 tankkal elfoglalt 3 települést Belgorod régióban, Oroszország területén belül?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 18:57
 1/9 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Mikor volt ez?
2023. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj valamit erről mert én sem hallottam még ezt.
2023. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2023. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
2023. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemnagyon rengette meg a világot szerintem.
2023. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Oroszok kivágják őket, mint a macskát anyagcserére.
2023. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne szégyen? Már ki is verték őket onnan, egyébként azon a területen nem húzódik frontszakasz, a határőrségtől meg nem elvárás, hogy tankok ellen védjék az államhatárt.

Magyarország a schengeni zóna határaként is rendelkezik védett határszakaszokkal, de az általános iskolát végzett, alulfizetett határőreink szintén nem tudnának megállítani egy páncélos rohamot, ahogy ez nem is feladatuk :)

2023. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes operatív művelet egy jóval nagyobb játszma részeként. Ha Putyinnak valamivel húzgálni lehet a bajszát az nem pár rakéta, vagy egy elsüllyedt cirkáló, vagy felrobbantott híd, hanem olyan látszat keltése hogy fegyveres orosz ellenállás van kialakulóban ellene. Szubverziós művelet level 2. :)

Csak remélni tudom Lanley-ben nagyon pontos személyiségprofilt csináltak Putyinról és a körülötte lévőkről amikor a reakcióikat akarják lemodellezni, mert ennek akár nagyon csúnya vége is lehet :(

2023. máj. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Màr vissza is vertèk őket.
2023. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!