Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha elindulok kelet felé,...

Ha elindulok kelet felé, Ukrajna, Oroszország, Kazahsztán, akkor mikor lesznek olyan települések ahol már húzott szemű ázsiaiak élnek?

Figyelt kérdés
tudom, kissé bugyuta kérdés, de mindig is foglalkoztatott, hogy egyszer csak mint egy vonal, onnantól kezdve, már pl mongolidok élnek, vagy először megjeleni egy , aztán több, vegyes stb... vagy, hogy van ez? :D
2013. dec. 15. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem elég átmenni a szomszéd nagyvárosba és már lépten-nyomon húzottszemű ázsiaiakba botlok :D
2013. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha Nyugatról indulsz, akkor már Budapesten. A Nyugatiból úgyis át kell majd menni a Keletibe, ha vonattal mész, ha meg nem akkor pláne fogsz elég húzott szeműt látni.
2013. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs éles vonal, egymás mellett élnek europid és mongolid népek, sőt van, hogy egy népen belül is jelen van mindkét típus.

A krími tatárok már mongoloid arcvonásúak Ukrajnában, talán ők a legnyugatibbak.

2013. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még a magyarok közt is valakiben jobban benne van az ázsiai vér, és kicsikét húzottabb szemű... Szóval nincs ilyen vonal:)

Na meg az elsőnek is igaza van, kínaiak már mindenhol vannak :)

2013. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. Krasznojarszk városától keletre már többségben vannak a mongolidok, viszont Krasznojarszkban szinte nincsenek is.
2013. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nincs ilyen "vonal". Oroszország nagyvárosaiban rengeteg- Moszkvában többmilliós - ázsiai illegális bevándorlótömeg él, de nyilván nem ők az őshonosak. Egyértelmű, hogy amint kelet felé mész, egyre több az ázsiai formájú ember, rengeteg kínai bevándorló, de mindenhol ott lesz a szláv, vagy valamelyik kaukázusi etnikum is.
2013. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én voltam kamionnal Tyumeny környékéig. Már az Uralban lehet látni húzott szeműeket. Ők nem honosak ott, de egy ország voltak, volt ott is költözés, az emberek utaznak ott is. Bementem egy útszéli kajáldába, odakint már láttam, KZ,UZ,KS jelű kocsikat, bent meg volt pár - tél volt - usankás vágottszemű sofőr. Arrafelé már nem ritkaság.
2013. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ukrajna, Krim-félsziget. Elég jelentős tatár kisebbség él a területen.
2013. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%
Mi Kazakok már azok vagyunk, én is "húzott" szemű vagyok de igazából még Kazahsztánba is sok a fehér de mi döntő többségbe vagyunk.Szerintem oroszoknál csak az extra észak kelet (kamcsatka) meg ilyeneknél vannak ázsiaiak
2014. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!