Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akkor most ki van a fronton,...

Akkor most ki van a fronton, ha a Wagner csoport Moszkva felé halad?

Figyelt kérdés

2023. jún. 24. 11:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%

9# úgy látom, utolag törölték a kommentet.

Nagyszerű, nem értem mi volt abban szabálysértő...

2023. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

Hát én az ő szolgáltatásaiból nem kérnék, akármilyen szorult helyzetben is lennék, ha előtte engem támadott. Nem kell nagy ész, hogy milyen árat kéne fizetnem érte... Minimum állampolgárság azoknak a bűnözőknek, akik korábban halomra ölték, erőszakolták, rabolták az ukrán civileket, katonákat (férfiakat, nőket, gyerekeket).


Na de az orosz nép kifogyhatatlan, hullanak, mint a legyek, mert képzetlenek, moráljuk nulla, fegyverzetük kevés, stb. bár tény, hogy jól beásták magukat, és a védekezés könnyebb, mint a támadás, de akkor is.


Szerintem az lesz a vége, hogy Putyin a Wagner-vezért kiejti az ablakon, a többieknek meg amnesztiát ad, ha visszamennek a frontra a hadseregbe.


De hát komolyan, ki akarta azt, hogy egy börtöntöltelék gyilkos túlélje a 6 hónapját, és szabaduljon, tovább bűnözzön, ahol akar?

2023. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
8# "Simicskás" megjegyzése vicces :)
2023. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért van a balhé, mert a wagner vezér benyújtotta az eddigi melóért a cekket, és túl sokat kért. Korábban azt mondta, aranyban kéri majd, most meg nem akaródzik fizetni. Amikor kivonták őket a harcokból, meg kötelezően felajánlották nekik hogy személyre szóló szerződéseket köthetnek a hadsereggel érezhető volt hogy balhé lesz, mivel ez egyet jelentett volna a megszűnésükkel. Túl nagyra nőtt, és túl erős lett a wagner, és Prigozsiny már politikai ambíciókat is táplált, ezért veszélyes lett a hatalomra, ezért akarták bedarálni. Ez a tipikus példája, amikor egy farkasfalkában a főnök fejére nő a következő nemzedék.
2023. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
Ki van most a fronton? Az ügyelet teljesít szolgálatot. Támadni tehát csak 8 és 14 óra között tessék, akkor is csak mérsékelten, itt és itt.
2023. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Bahmut térségében van egy jó nagy lyuk, főleg hogy zűrzavart okozott Prigozsin akciója. Nem lennék meglepődve hogy ide csoportosítanák át az ukránok az újonnan felállított egységeket. Pontosabban szerintem már szerda-csütörtöktől kezdve ott voltak :D
2023. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a csend ukrán oldalon

Mondjuk azt tudjuk hogy ez az ukrán stratégia része, ha most próbálják kihasználni a zűrzavart, abból most nem sok mindent tudunk meg, ugyis mindenki a wagnerre figyel

Mindenesetre az ukranok rohadtul ostobák lennének ha most nem próbálnának meg mindent, ez olyan all in pillanat

2023. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már semmin se lepődnék meg, a z is lehet, hogy hamis-zászlós művelet az egész, színjáték a nagy durca, csak arra van, hogy az ukránok meggondolatlanul apai-anyait beleadva meginduljanak abban a hiszemben, hogy polgárháború van az oroszoknál, és kisebb gondjuk is nagyobb mint a fronton harcolni. Amolyan kiugrasszuk a nyulat a bokorból hadművelet, mivel még az ukik csak 3 dandárt vesztettek a 12-ből.
2023. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Beugrott Bayer a békemenettel, mert nagyon akarják a békét.
2023. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Alapból én sem zárnám ki, de azért Putyinnak ez a téves beszéd, stb elég nagy arcvesztés.

Moszkvában terrorveszély van....hàt....és nem ukrán, hanem az egyik "saját tábornok" miatt.


Orbán már akkor ilyen pánikba lenne, ha több tucat óvodás összeállna hogy "megkeressük Orban bácsit és megverjük a műanyag lapátkáinkkal"

2023. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!