Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Hadik c. filmben megtörtént...

A Hadik c. filmben megtörtént esetek vannak?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam a Hadik c. alkotást. Meglepődtem, mert ahhoz képest hogy hazai gyártmány volt elég jó alkotás volt. Viszont a végén teljesen azt hittem, hogy a kormány az egészet csak kitalálta, hogy ezzel a filmmel is sugalmazza az emberekbe az aktuális politikai trendet.


Mondom mire gondolok : Hadi(k) költségvetés kell. Hadi helyzetben van az ország. Azt hittem ők találták ki ilyenre a nevét. Aztán a poroszok ellen harcolunk, akik a németeket az LMBTQP ősnépet jelképezi és mi magyarok elfoglaljuk Berlint a Pride őshazáját. összefogva a sógorokkal (osztrákok)


Aztán amikor olvasgattam róla meglepetésemre kiderült, hogy ennek valós alapja van. Mik vannak !? Az lenne a kérdésem, hogy a mellékszálak is megtörténtek-e? Egy olcsó prostival akarta Hadik osztrák ellensége bizonyítani, hogy erőszaktevő a hazánk fia? Vajon a régi huszári bojt leplezte le, amit már nem használtak? Igaz, hogy megszerezte a porosz haditervet, amit elvett egy porosz nemestől és akit a végén a várban őlt le párviadalban?



2023. júl. 23. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
szálljatok már le a melegekről xddd miért jelkepezné őket valami egy filmben?
2023. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
"Azt hittem ők találták ki ilyenre a nevét." Jesszusom, ehhez mennyi libsi sajtót kell olvasni?
2023. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem ez a része volt a kérdésem, de ha már rákérdeztél válaszolok. Egyrészt nekem semmi bajom a melegekkel, csak megtanultam a politikai metafórákat, azt hogy melyik oldal mivel kampányol. Nem is a melegek, hanem az LMBTQP tömb mindkét oldalon eléggé dominál.


Én mindkét oldalt olvasom és eléggé megijedek, amikor a Prideon azt kiabálják, hogy "eljövünk a gyerekeitekért". Nem tudom érted-e? Egy felnőtt dragQueennek mi dolga a kislányommal pl? [link]

2023. júl. 23. 10:47
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

#2 mint láthatód ekkora hülye csak jobboldali sajtót olvasva lehet az ember.

Senki nem törődött Magyarországon a melegekkel, míg a Fidesz kormány fel nem kapta a témát és ki nem plakátolta az országot LMBTQ témájú óriás plakátokkal.

2023. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
4: A Pride-ot is a Fidesz szervezi?
2023. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

5. A Pride-on vannak kellemetlen dolgok (persze csak pont őket mutatja be a média a több ezer normális ember közül), de nagy esélyt ad a kapcsolódáshoz. Előfordult már olyan hogy Budapest Pride-on tudtak a szülők beszélgetni, egymás tapasztalatait meghallgatni meleg gyermekeikkel kapcsolatban.

Barátságok is kialakultak, hiszen meleg emberként néha olyan lenne mintha nem lenne senki aki olyan mint te.

Ahelyett hogy utalnánk , miért nem csak a beteg embereket üldözitek el ezekről az eseményekről?

2023. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
A németeket mindig leigáztuk. Berlin számtalanszor volt magyar falu, ahogyan Bécs is nyögte Mátyás bús hadát. Mindkettő egy csíra nép, Európa uralkodó népe a magyar.
2023. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt is figyeltétek, hogy amikor betörnek az osztrákok Berlinbe hirtelen zöld fehérre vált a zubbonyuk? Ami sosem volt.
2023. júl. 23. 15:26
 9/16 kürasszír ***** válasza:
96%

Kedves kérdező!


Nem egészen a "magyarok" sarcolták meg Berlint, hanem a Habsburg Monarchia Császári-Királyi Hadseregének egy köteléke, tekintve, hogy akkor Magyarország, mint önálló állam és önálló magyar haderő egyáltalán nem létezett. Ennek a köteléknek egyébként csak kisebb része állt magyar huszárokból, a többség etnikailag vegyes (német, cseh, szerb, horvát) összetételű volt.


Hadik egy 1000%-ban Habsburg-hű, tipikus "labanc" volt.

2023. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mondom mire gondolok :


Az osztrákok ruházata piros alsó ruházaton fehér kabát mindenkor. A film elején még normális öltözéket látunk. [link]

hadik is az elején mág normális császáriakkal indul csatába [link] Ilyen volt a császári katonák öltözete [link] Ezzel szemben, amikor megrohamozzák Berlint, akkor már zöld-fehér [link] A zöld fehér a nemzeti csapat a fradi színe [link] Az osztrákok katonai ruhája sosem volt zöld


A tudatalatti üzenete az, hogy a magyar nemzet (fradi(zöld-fehér) a szomszéd kelet-közép európaiakkal összefogva (osztrákok) megtámadják az LMBTQ őshazáját, ahol a legnagyobbat mennek a dragQueenek elfoglalják Berlint a Pride őshazáját


Most jön a csavar : A porosz aki az LMBTQ-t jelképezi megtámadja a magyart. A magyar hősiesen helytáll és legyőzi. Az egyik szemét kiszúrja. A fél szem a mainstraim médiában és világ minden részén a háttérhatalom szimbóluma. A beavatott USA starok is ezt használják amikor mutatják kinek adták el maguk [link] A film végén a várba hátulról benyomul a félszemű illuminati. A hátulról való bejutás a lesből, erkölcsi tisztátalanságot jelenti és egyben a fenék jelképe ami a melegekre utal. Hátulról alattomban érkezik a félszemű illuminati és a karddal ami a fallosz jelképe rátámad a magyarra. Aki ugye legyőzi és ez beleég az emberekbe és tudatalatti a győzelemre kondicionál a háttérhatalom manipulációjával szemben

2023. júl. 25. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!