Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Függetlenség Napja című...

A Függetlenség Napja című filmben lévő események valóban megtörténtek?

Figyelt kérdés
Tényleg elpusztult teljes New York, Los Angeles és Washingont egy űrlényháború miatt, és tényleg az összes mostani kép photoshoppolva van a pánik elkerülése miatt? És tényleg Will Smith mentette meg a Földet? Én nem tudok semmiről, hiszen én 2000-ben születtem, míg a film 1996-ban játszódik....
2015. okt. 2. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
tökéletes kérdés:DDD
2015. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Azóta újraprogramozták a mátrixot. :D:D:D
2015. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Uuuurristen!!! Ugye ezt nem gondoltad komolyan.

Persze hogy nem tortent. Nincsenek ufok es ha lennenek is, es meg mindez meg is tortent volna es meg meg ha megis lenn photoshoppolva akkor mar reg kiderult volna, pl hirado vagy ha csak egy par magyar ember kiment volna Amerikaba a varosok kozul az egyikbe, mikor hazajon mindenkinek elmondja az igazat,es ha meg nem is hisznek neki, akkor is a tobbi ember mas orszagokbol is ki megy es mikor mar milliok mondjak ugyan azt csak el kezdenek hinni nekik.

Meg amugy is,fognak egy helikoptert es oda mennek a hiradosok. Miert ne mutatnak meg az embereknek?

2015. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
36%
Raadasul en is 2000 ben szulettem, es meg is tudom
2015. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azt hittem a Humor kategóriában van. Nem lehetne oda átrakni? :D
2015. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
[link] akkor mi a bizonyítékotok erre a képre? Ez 1996. július 2.-án készült, és nincs benne a filmben!!!! Ez abszolút nem humor 5-ös, 8millió ember meghalt 1996-ban ezek miatt a rohadt lumbulábiak miatt....
2015. okt. 2. 19:33
 7/20 anonim ***** válasza:

# 3-as

Azért nem beszél róla senki, mert módosították a memóriájukat. Ha valaki mégis kitenné internetre, azonnal törlődne. :D

2015. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én azt hittem humornak szántad.:D

" Ez 1996. július 2.-án készült, és nincs benne a filmben!!!!" Kivágott jelenetekről még nem hallottál?:D:D

2015. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem léteznek kivágott jelenetek, a NASA-t lefizették, hogy így legyen!
2015. okt. 2. 19:39
 10/20 anonim ***** válasza:
természetesen igazából megtörtént. ahogy időgép is van... hiszen hogyan is lehetne Bud Spencer egyszer az 1600 as években, másszor meg 1980 as években is? sőt, napjainkban... minden igaz a filmeken.
2015. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!