Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Baj, ha megjelenés szempontjáb...

Baj, ha megjelenés szempontjából példaképnek tekintem a német tiszteket?

Figyelt kérdés
A filmekben mindig negatív kontextusban mutatják be a náci Németországot, de a tisztek általában jó megjelenésűek. A Hugo Boss egyenruha azért egy szolid eleganciát sugároz, sokkal fessebben néznek ki, mint a szovjetek. Az is tetszik, hogy úgy mutatják ápoltak, határozottak voltak, mindig borotvált arccal, többségük szőke hajú, kék szemű, sportos. Ez nagy kontrasztban van azzal, hogy a mai médiában kötelező a színeseket, szakállasokat, kövéreket ideálként bemutatni. Nekem ők a valódi férfiak, mindig olyan hajat vágatok, mint ők.

2023. júl. 26. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Én a nemi identitásomon gondolkodnék el a helyedben! 😂
2023. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ügyes vagy.
2023. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Az ss hair cut kb 6-7 éve alap férfi haj divat.
2023. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem baj, ne legyen bűntudatod sose amiért a normalitást követed.
2023. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Ha CSAK a megjelenésre gondolsz, nem.
2023. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem voltak elegánsak, mivel az elegancia finom és könnyed viselkedésen alapul, ők meg feszesen pózoltak minden helyzetben.

Ma a náci tiszt stílusban viselkedsz társaságban egy nőnek sem fogsz bejönni, de elegánsan (pl. Minden lében két kanál sorozatban Lord Sinclair, Roger Moore alakította) az ma is és a jövőben is bejön minden nőnek.

2023. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!