Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te hányasra értékelnéd magad...

Te hányasra értékelnéd magad kinézet szempontjából?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értékelném magam sehányasra, mivel ennek egyszerűen nincs értelme. A szépség talán a második legszubjektívebb dolog a világon a zenei ízlés után. Tök értelmetlen lenne magamat ilyen szubjektív dologban bekategorizálgatni.
2017. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Alapjáraton nincs bajom magammal, jól érzem magam a bőrömben.

Inkább attól függ, hogy mi van rajtam. Amikor esemény van és ki kell öltözni, akkor sokkal szebbnek érzem magam, de amikor otthon vagyok játszós ruhában, akkor meg kevésbé.

Amit még észrevettem, hogy a ciklustól is függ. Az első felében olyan érzésem van, hogy enyém a világ és mindenki a lábaim előtt hever, de a második felében meg rám tör a depresszió és pocsékul érzem magam.

2017. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Már írták, hogy szubjektív dolog és én nem is gondolom, hogy ezt így számokban meg lehet fogalmazni, vagy egyáltalán értelme lenne, de ha mindenképp mondanom kéne valamit, akkor azt mondanám, hogy 10/6. De nem tudhatom hogy ha az összes embert megkérdeznénk mondjuk a földön, akkor milyen átlag jönne ki, de igazából lehetne ez az átlag 2 körül, ha van olyan aki vonzónak tart és én is vonzónak tartom és minden más szempontból is összeillünk, akkor nem rohadtul mindegy hogy mit gondolnak sokan mások? Persze akinek nincs igénye arra, hogy legyen párkapcsolata, annak még az se kéne számítson hogy senki nem tartja vonzónak. De ilyen nincs hogy valaki senkinek se vonzó a nagy számok törvénye alapján. Az természetesen előfordulhat hogy valaki sose találkozik olyannal, akivel külsőre és belsőre is tetszenek egymásnak, de ettől még ez nem jelenti azt, hogy nincs is olyan a világon, akivel ez lehetséges lenne. Na de mindegy, a lényeg az, hogy te elfogadd és szeresd magad, nem pedig a számok.

(Elnézés mindenkinek a szófosásért:D)

2017. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jól érzem magam így ahogy vagyok:) tudom, hogy vannak nálam csúnyábbak sőt sokkal szebbek is, de ettől függetlenül ha fizetnének se cserélnék mással.:)
2017. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most attól függ kinek melyik szám mit jelent, van akinek a 7-es a minimum míg pl Puzsér megfogalmazása az 5-ös a "teljesen vállalható, jó nő, isten alapcsomagja"
2017. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2 és tényleg, mondjuk állítólag ovulációkor szexibbek a csajok de én is havi után sokkal szebbnek érzem magam, holnap fog megjönni és most semmi se jó, nem szép a bőröm cserepes a szám túl sok a smink túl kevés a smink túl nagy a hasam DE éhenhalok.



Rohadt havi :D

2017. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jelen pillanatban max 3, nagyon beteg vagyok és rohadt fáradt, lassú. Betett, hogy múlt héten vért adtam, szerintem az immunrendszerem beadta a kulcsot épp :D

Amúgy 10/7,5 vagyok. Objektíven.

2017. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pontot nem tudok adni. szerintem elég jól nézek ki, és vannak hibáim is.
2017. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pfff! Tudod, ha tükörbe nézek, azt gondolom, hogy remekül nézek ki. Amikor meg a fiatal önmagamra emlékszem, meg kell állapítsam, hogy siralmasan.
2017. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
10/3-4, ha sikerül végre megszabadulnom a pattanásaimtól és a belőlül eredő pirosságtól az arcomon akkor talán 6.
2017. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!