Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik az a jármű?

A semmi szelleme kérdése:

Melyik az a jármű?

Figyelt kérdés
A II. Világháborúban használt hátul lánctalpas, elöl kerekes, nagy méretű rakodótérrel hátul, úgy tudom német jármű. Gyártó és típus nevét kérném.

2023. aug. 12. 04:23
 1/4 L.. István ***** válasza:
100%

Féllánctalpas a kategória neve.


[link]

2023. aug. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

[link]


A leíràs alapjàn én erre gondoltam.

2023. aug. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a megoldással többféle második világháborús német katonai jármű-harcjármű is készült. Volt, amelyik a tüzérségi lövegek vontatására szolgált, és volt olyan, amelyet felderítésre, rádiós járműnek, légvédelmi fegyver hordozójaként vagy lövészpáncélosnak alkalmaztak.

Sőt, miután a harckocsigyártás terén nem bírták tartani a lépést az ellenfelekkel, olyan változat is volt amelynek ily módon fokozottan mozgékonnyá tett komolyabb páncéltörő löveget telepítettek a fedélzetére-platójára.

2023. aug. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A különféle típusok többféle méretet, motorteljesítményt képviseltek. A linkelt cikkben szereplő 9-es típus az akkori német hadsereg alapvető tüzérségi vontatója, igáslova volt.
2023. aug. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!