Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamiért a JSZP (Jármű...

Valamiért a JSZP (Jármű Szolgáltatási Platform) rendszám lekérdező rendszere nem jeleníti meg a képeket. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Régebben kb fél éve még meglehetett nézni a képeket, de már egy ideje nem engedi, csak folyamatosan tölt és nem történik semmi.


Amiket eddig próbáltam:

-Másik böngésző

-Cookie-k kitörlése

-Másik számítógép

-Telefonról



2021. ápr. 22. 13:11
 1/5 A kérdező kommentje:
+ más hálózaton bejelentkezve is próbáltam
2021. ápr. 22. 13:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hiba a te keszulekedben lesz, en pl. ma hasznaltam es siman megjelenitette a kepeket. Adblocker vagy mas tartalomszuro blokkolhatja, de csak te tudod mi van feltelepitve nalad.
2021. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam, más számítógépen, böngészőn, platformon is próbáltam. Nem az én készülékemben van a hiba.
2021. ápr. 22. 15:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvan a megoldás! Ha PDF-ből próbálom megnyitni a képeket akkor nem működik, de ha direktben a lekérdezés weboldaláról akkor úgy már jó.
2021. ápr. 26. 13:10
 5/5 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Köszönöm, ugyanez volt a hibája az enyémnek is, így már működik nekem is. :)
2022. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!