Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lenne akkor, ha ukrán...

Mi lenne akkor, ha ukrán kommandósok megölnék Putyint?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Semmi nem változna. Csak aztán meg lehet az új orosz elnök likvidálja Zrlenszkijt.
2023. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Medvegyev lenne helyette az elnök aki szétatomozna mindenkit.
2023. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Az oroszoknál nincsen ellenzék.

Így max annyi lenne a kérdés hogy az utódja radikálisabb lenne mint putyin volt, vagy ugyanolyan.

Tehàt nem vàltozna semmit se a háborús támadó térfoglaló álláspontjuk.

2023. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Medvegyev venné át a helyét (ő az Orosz Föderáció Biztonsági Tanácsának elnökhelyettese, aki alkotmányuk szerint választásig az elnöki posztot betölti), ezt Oroszország elleni ukrán offenzíva jelentős sikereként értékelné. Erre pedig már mondta, hogy atomfegyver bevetésével válaszolnak.

[link]

2023. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Máshogy közelítem meg a kérdést.Adott egy kibeb*azott kontinens méretű ország, világszintű befolyással, potens atomfegyverekkel.

Mit tenne pl. az USA, ha merényletet követne el az éppen regnáló elnökük ellen valami lóf*szjóska ország?Belekakkantanának a gatyóba és megváltoztatnák a külpolitikájukat?Te komolyan ezt képzeled??

Akkor teszem azt Oroszország vagy Kína miért viselkedne másképp?

Ilyen kaliberű országokat nem lehet sakkban tartani.

2023. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Akkor kutyavilág jönne rád.
2023. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Semmi,lenne utódja ugyanolyan.Maximum homok sivatagá változtatják a Földet...
2023. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
5# Bár szerintem az USA-ba nem hullajtana sok könnyet a nép ha sleepy Joe-t eltakarítanák...
2023. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kretens ***** válasza:
63%
Szerintem addig örüljön mindeki amig Putyin az elnök Oroszországban.Én sem tudom hogy mi lesz a vége ennek a konfliktusnak de ha olyan hirek jönnek Oroszországból hogy a nagyvárosaiból evakuálásokat hajtanak végre és folyamatos légiriadók lesznek a lakósság kondicionálására hogy minden ember hogy tud a legoptimálisabb időben eljutni az ovóhelyekre és közben az oroszországban lévő hegyek mélyére letelepitik a legszükségesebb gyártási ipari hadi felszereléseket na akkor kezdjen mindenki igazán aggódni.Főleg ha Moszkva ez idő alatt nem válaszol hogy ezt miért csinálja.
2023. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hoholok.
ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!