Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszország újabb vereséget...

Oroszország újabb vereséget szenvedett, most a Hegyi-Karabahban. Örményországot, mint régi szövetségest elvesztették. Putyin mikor novicsokolja be magát szégyenében?

Figyelt kérdés

2023. szept. 20. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Kifejezetten Oroszország-ellenes vagyok, remélem, hogy elveszítik az ukrajnai háborút, de ebbe az ügybe szerintem nulla energiát fektetett.
2023. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert a katonáinak többsége már trágyaként funkcionál az ukrán termőföldeken.
2023. szept. 20. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
#2: Ettől függetlenül szerintem egy ilyen támadást viszonylag könnyen meg tudtak volna állítani. Az utóbbi időben Örményország nem úgy "viselkedett", ahogy szerették volna, így nem tettek bele energiát.
2023. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ezek hatalmas orosz vereségek. Ha minden ilyen orosz vereség után megiszol egy felest egy hónap alatt kikészül a májad az orosz meg köszönik jól vannak.
2023. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Tényként állítasz be valamit kérdésként, ami tömény butaság!

Engedd meg, hogy gratuláljak a tehetségedhez!

>>Tapsvihar a lelátóról<<

2023. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Azért azt le merném fogadni hogy a térképen azt sem tudod hogy hol van ez a két ország
2023. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!