Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az amerikai állampolgárság...

Az amerikai állampolgárság megszerzésénél kizáró ok, ha a Honvédségben szolgaltam önkéntes katonaként?

Figyelt kérdés
Tudom, Magyarország és az USA szövetséges országok katonailag is, de ettől még ez kizáró ok lehet, nem? A neten nem találtam infót.

2023. okt. 8. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nem ezen fog múlni 🤣🤣🤣
2023. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak elkeseríteni, de 99% hogy nem leszel amerikai állampolgár
2023. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizáró ok. A katonaság vonatkozásában egyetlen igazolásra van szükséged (a zöldkártyához is), arra hogy a magyar hadsereg már nem tart rád "igényt" (azaz nem hívnak be).

Amerikai állampolgár zöldkártyával lehetsz, ha már kint élsz 10 éve (és még megfelelsz pár feltételnek). Mindazonáltal ahogy fent is írták, zöldkártyát szerezni nem amerikai állampolgárként... hát sok szerencsét :D Nem osztogatják azt csak úgy senkinek. Még egy német, francia, angol, sőt kanadai sem szerez egykönnyen.

2023. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!