Kezdőoldal » Utazás » Európa » Brit allampolgarsaggal kapcsol...

Brit allampolgarsaggal kapcsolatban erdeklodnek hogy hol, kell elkezdeni a megszerzeset, es mennyibe kerul? Ha lehet olyan valaszat kernem aki mar megcsinalta.2+1 kis gyerek.

Figyelt kérdés
Letudna irni nekem valaki a folyamatot es hogy mennyibe kerul az okirat es kulon az utlevel mert ugy tudom hogy nem muszaly egyszerre kifizetni mindent...vagy igen?

#brit #allampolgarsag.
2015. febr. 22. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik, hogy legalább 5 évig ott kell élni


Tessék, nézd meg:

[link]


Arra gondolni sem merek, hogy esetleg nem tudsz angolul, és úgy akarsz állampolgár lenni.

2015. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt remélem, hogy angolul jobban tudsz, mint magyarul...
2015. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5+1 évig kell az országban élni, addig el sem indíthatod. Felnőttnek 906 font, gyereknek 669 font. Plusz fejenként a permanent resident card kiváltása 5 év tartózkodás után: 55 font. Az útlevél felnőttnek 86, gyereknek 46 font. Minden összesen tehát: 2864 font. A felnőtteknek tesztet kell írni /life in UK/ , ehhez segítség: [link]
2015. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!