Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A zsidó hadsereg le tudja...

A zsidó hadsereg le tudja verni a palesztin szabadságharcosokat, ellenállókat, partizánokat?

Figyelt kérdés
Vannak jól képzett, bátor zsidó katonák, egységek? Tudják, hogy mit csinálnak majd, meg tudnak birkózni a palesztin gerilla, városi harcmodorral? Esetleg műholdak is segítik majd őket? Mert a palesztinok bohócot csináltak az izraeli haderőből korábban, és most nagyon felkészültek. Vannak drónjaik, rakétáik, meg minden, elvileg könnyedén kilövik majd a zsidó tankokat, rengeteg csapda lesz a városban. Sok helyre a tankok nem is tudnak majd bemenni. Drónokkal könnyedén leszedhetők lesznek teljes zsidó egységek. Rengeteg alagút, rejtett helyiség lesz. Lehetnek aknák is. A palesztinok elszántak, és nem félnek meghalni a hazájukért. El tudja esetleg viselni a zsidó társadalom a nagy veszteségeket, és kitartanak majd a katonák?

2023. okt. 24. 12:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Én tudtam Kerenszkij és lenin összejátszásáról.


Amúgy nem, nem szabad.

Van ami nem net téma.


De nem vagy te buta ember. Pontosan tudod, hogy divat ma "összeeskűvés-elméletezni", meg állítólag nem létező társaságokról beszélni.


És láss csodát.


A szintén nemlétező Öt Szem is odaugrott a római tó keleti medencéjébe egy jót erőt demonstrálni. Már kezdődött a műsor úgy látom. - Gáza.


Gratulálok újra.

2023. okt. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Jeffrey Spender ***** válasza:

# 29


És mikortól zsidó a zsidó ?


Mert van a zsidó, a fél zsidó, a negyed zsidó, és a társai kifejezések.



Born in 1870, Lenin identified himself simply as Russian. His official biography mentions only his Russian, German and Swedish origins. But one of the exhibition's priceless pieces adds a key new element to the official narrative.


Lenin was unaware of his mother's half-Jewish ancestry, which was only discovered by Anna after his death.


In a letter to Stalin in 1932 — six years after Lenin's death — Anna Ulyanova, Lenin's older sister, wrote that their maternal grandfather "came from a poor Jewish family and was, according to his baptismal certificate, the son of Moses Blank." Blank was born in Zhitomir, Ukraine. In her letter, Ulyanova said her brother "had always thought highly of Jews." She also urged Stalin to reveal Lenin's Jewish background, concluding that "it would be wrong to hide it from the masses."


Stalin, however, ordered Ulyanova to keep Lenin's Jewish roots under wraps. A few years later, Stalin began to purge Jews from among the leaders of the revolution. Prior to his death in 1953, furthermore, he was preparing to send the whole Jewish population living in the Soviet Union to concentration camps in Siberia.

2023. okt. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

#32


Szeretnéd gondolom beleadni az én számba is az antiszemita jelzőt.

Hát nem zsidózok.


Én nem hiszek a kollektív bűnösségben, meg ha már kérdezed ki zsidó, akkor elsősorban tőlük kell megkérdezni.


Azért sem szabad zsidózni, mert van x irányzatuk. Elvileg még Jézust elismerő is. Ahogyan vannak jelenleg is Izraelt elutasítók is.

Szóval?


Az a zsidóság egyébként ami vallásilag az, és a tágabban vett cári területeken stb lakott, annak az etnikai jellegének kérdése érdekes fejtegetés lenne.


Leninnél sem a részbeni zsidó származást hangsúlyoztam ki. Hanem hogy az is volt benne.

2023. okt. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Jeffrey Spender ***** válasza:
Nem, teljesen távol áll tőlem a vitapartner sértegetése, és hamis vádakkal illetése.
2023. okt. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Én meguntam, főleg hogy spiccesen kezdtem.


Én szívesen beszélnék veled amúgy privátban. Tényleg jókat írtál más kérdéseknél.

Itt nálam bibi a cionizmus támogatásának az érzete, dehát ezvan. És ha ez van, akkor sok kérdésnél önelletmondásban vagy önmagaddal.

Úgy tudnám ezt összefoglalni az én nézőpontomban, hogy sok helyen írsz velős dolgokat, és a miértekre sok esetben a válasz sajnos a cionizmus.

2023. okt. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!