Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyénileg ti melyik oldalakra...

Egyénileg ti melyik oldalakra alnatok a haborukban?Melyik oldal a szimpatikus az ukrán orosz az Izraeli palesztin,vagy az örmény azeri konfliktusban?

Figyelt kérdés

Én személy szerint azokat támogatom akik az elnyomás ellen küzdenek.


Ukránok elnyomtak az oroszokat 2014 óta és részben minket magyarokat is.

Izrael pedig sokkal brutalisabban 67 óta a palesztinokat .


Az örmények pedig keresztények, és csak a vallásuk és a szulofoldjuk akartak megtartani szóval azért szimpatikusabbak mint az azeriek .


Tudom a kormányunk oroszokat Izraelt és azerieket támogatja.


Én egyénileg oroszok palesztinok és örmények harcát érzem helyesnek.

Ti melyik oldalal szimpatizaltok?



2023. okt. 20. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

"Én személy szerint azokat támogatom akik az elnyomás ellen küzdenek."

"Én egyénileg oroszok palesztinok ... harcát érzem helyesnek."

Lol :D

2023. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Én küzdök az agresszió ellen!


Ha valakit az utcán megtámadnak és elkezd védekezni, akkor elítélem mert erőszakos!

2023. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Én az agresszorok ellen vagyok, mindegy kit támadnak. Szóval az oroszok ellen, a palesztinok és izraeliek ellen is.
2023. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Én a béke oldalára állok mindkét háborúban.
2023. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Te nem azokat támogatod, akik az elnyomás ellen küzdenek, hanem a mészárosokat.


Ez olyan, mintha bemenne hozzád valaki , hogy akkor ő az egész családod, anyád apád testvéred... szétcincálja aztán még le is lövi, hogy biztosra menjen, de még az állataidat is levágja annyira gyűlöl.

Elkezdtek dulakodni, és jól szétvered a csávót, és ekkor pont benézek az ablakodon, és feljelentelek, hogy milyen gerinctelen patkány vagy, hogy szétverted és elnyomtad a másikat, te vagy az agresszor. Na ez pont ilyen.


Hogy igazságos legyek, amit Izrael, vagy a hasonlatban te tettél, az nem helyes, törvénytelen, mert ez önbíráskodás. Rossz ellenfélbe kötött bele.

2023. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6# igaz lenne ha nem lenne előzménye de ha évtizedekig az a betörő aki bement a házamba el volt nyomva apját vagy anyját megoltem én vagy a szüleim akor megertem a féktelen dühét.

Persze védenem magam nyilván.


De nem mennek a betörő házába bántani a családját.


Ukránok se mehetne be Oroszországba!

2023. okt. 20. 13:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a hasonlat. A palesztinoknak soha nem volt háza. Oszmánoké aztán Briteké volt. Tehát nem betörő érkezett oda a zsidók személyébe, hanem az új tulaj. Ők a területet megvették, sokszor tízszeres áron, maguktól az araboktól is vettek sok területet. Semmilyen betörésről nincs szó. Ráadásul az új tulaj (zsidók) megmentette az életét az előző tulajoknak (Briteknek). Ez nem csak üzlet, de barátság is. És milyen jól is jártak velük. Izrael a térség legbiztonságosabb állama még így, az egyetlen demokrácia közel és távol. A legfejlettebb nép, orvosi eszközt, fegyvert, szoftvert fejlesztenek, a világ leghatékonyabb vízgazdálkodással rendelkeznek...


Mi lett volna ha a terület szinte egésze (kb75%-a) Palesztina lett volna, ahogy a 2 vh. előtt akarták a Britek? Polgárháborúk, törzsek viszálya, eközben háborúznának Jordániával, Szíriával, Libanonnal, mint ahogy az összes többi háborúzik egymással. Szerencse, hogy így legalább 1-gyel kevesebb ilyen állam van.


De csak, hogy megmutassam milyen rossz albérlők a palesztinok, a területen harcoltak ők az oszmánokkal, aztán 1970ben kitört a palesztin-jordán háború (Jordán polgárháború), onnan Libanonba menekülve kitört a libanon-palesztin háború, onnan tovább mentek Tunéziába, de onnan is elkergették őket.

Bocsánat a hasonlatért, de a palesztin albérlő, olyan mint a legrosszabb cigány. Biztos, hogy senki nem fogadna be ilyet, és látjuk, egyik arab országnak sem kellenek. Azt mondják, inkább rohadjanak el a tűző napon a sivatagba, de akkor sem fogadnak be senkit.

2023. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kéne nekik egy rendes ország talán ahol elhetnek blokád és legicsapasok nélkül !

Az hogy befogadja őket egy másik orszag nem old meg semmit

De amugy ott van feketén fehéren a 1967 határok és a ketallami megoldás! Nem értem minek epitgetnek ciszjordaniaban telepeket és miért nem tud onnan vegleg kivonulni .

2023. okt. 20. 14:02
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ott volt feketén fehéren a Britek 400 oldalas béketerve. 15% zsidó terület 8% Brit terület, a maradék pedig egy független Palesztin állam. Erre is nemet mondtak!!! Az ENSZ terve ehhez képest már sértés volt, hiszen ott már egyenlően lett volna elosztva a terület, ez 3x akkora terület, ami a zsidóknak járt volna 1 évtizeddel korábban.

Ráadásul vissza is akarták adni Ciszjordániát is utána. Ciszjordánia és Gáza 97%-át megkaphatta volna Palesztina, ez sem kellett nekik.


Ennyi, ez a hajó elment.

2023. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!