Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az izraeliek tényleg tengervíz...

Az izraeliek tényleg tengervízbe fojtják a Hamasz terroristáit, mint a patkányokat?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy az alagutakat elárasztják tengervízzel, amibe tonnaszám adagolják a disznószart, hogy ne legyen túl vonzó mártírhalál a terroristáknak.

Muszáj ennek ilyen meggyalázó módon történnie?

Nem elég, ha kiirtják őket?



dec. 9. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Jogos, szerintem ez pazarlásnak minősül, sem a tengervizet sem a disznósz@rt nem pazarolnám ilyen alakokra a helyükben.
dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez inkább a disznóganénak megalázó.
dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Igaz.

A túszokról már le is mondtak. Pedig még mindig vannak az alagutakban.

dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem, a palesztin civileket irtják ki.
dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Ez a tervük most, bár nem gondolták át, valószínűleg hatalmas környezeti szennyezéssel járna, tönkretenné a talajvizet, stb. Ki tudja, milyen anyagok jutnának a talajvízbe így. A túszok amúgy megfulladnának. Szerintem ezek nem is összefüggő alagutak, úgyhogy nem tudom, mi ennek az értelme. Egy normális ember átgondolja a tettei következményeit, egy izraeli nem.
dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
disznószart hajón viszik majd oda mert ott nincs sertéstenyésztés
dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6

Nagyobb magyar sertéstelepeken betonsilókban tárolják sertéstrágyát, amit később akár granulálni is lehet, vagy földdel keverve pelletálnak, hogy organikus talajjavításra használható legyen tömegtermelésként és exportálják, de máshol is a világon kapható. A tyúktrágya használata a gyakoribb, mert annak szinte semmilyen szaga nincs, a sertésnek van némi 'stinktje', bár elég enyhe, ha jól csinálják.

Szerintem könnyű beszerezni, bár az is megfordult a fejemben, hogy csak mondják, vagyis fű alatt hintett propaganda fogás, aminek az a tapasztalat az alapja, hogy a brit gyarmatosítás idején egy időben roppant hatásosan sikerült a muszlimok ellenállását letörni, mikor az elfogott terroristákat, vagy aki akarja nevezheti őket szabadságharcosoknak, szóval nem simán felakasztották, hanem disznóbőrbe burkolták imitt-amott ( pontosan nem ismerem a módszert, csak hallottam) és ettől a fegyveres események drasztikusan lecsökkentek, mert nem a haláltól félnek a fanatikus muzulmánok, hanem a megszentségtelenítéstől, amely miatt a paradicsomba jutásuk lehetetlenné válhat.

A modern etika szerint az ilyen fogások tilalmasak, nem beszélve eleve a halálbüntetésről, de mások szerint meg éppen ez az, amivel a terrorizmust meg lehet szüntetni, vagy minimalizálni.

dec. 9. 17:45
 8/19 kretens ***** válasza:
55%
A hiba ott van hogy a Gázai övezet nem egy független ország.Már több évtizede egy szögesdróttal körbevett terület.Külföldi cégeket soha nem engedett megtelepedni izrael.Önálló energiaforrás tehát erőművek épitését sem engedtek nekik épiteni.izrael kénye kedve szerint juthatott csak be élelmiszer és egyéb a mindennapi élethez szükséges áru.Ez igy rendben van?Hát nagyon nincs.És azt is jó lenne már felismerni hogy izrael a palesztinokat mintha nem is tekintette volna embernek mert akkor nem ilyen állati módon lett volna bezárva több mint kétmillió ember egy háromszázhatvan négyzetkilóméteres területre.Ezt unták meg a palesztinok.Persze most izrael az áldozat.Ők aztán nem tehetnek semmiről.ők egy maszületett bárányok.Nem véletlen hogy egyre több országban már nyiltan felvállalják az izraeli politika és a palesztinok ellen már több évtizede elkövetett bűneik miatt az ellenszenvüket.
dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

8

Ahol a rakéták bejutnak ott az élelmiszer is be tudna. Áram meg víz azért nincs mert az erre kapott segélyeket is fegyverre költötték. konkrétan felszedték az EU által épített vízvezetéket, hogy bombákat csináljanak a csövekből. Ezek csak azt kapják amire befizettek. :)

dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kretens ***** válasza:
0%
9...nem érted a lényeget.A palesztin nép nem szabad nép.Mint ahogy irtam a saját energiához való jogot is elvették tőlük azzal hogy erőműveket soha nem épithettek.Ők nem akartak függni az izraeli áramtól és viztől.Egyébként hogy jobban érzékeltessem hogy miről is van szó például próbaként mi van akkor ha holnaptól libanon és sziria bejelenti hogy atomerőművek épitésében látják a jövőt nem is egy hanem öt-hat atomerőmű minimum amit orosz és kinai segitséggel szeretnének elérni.Fogadni mernék hogy izrael lenne a legelső aki tiltakozna ellene miközben nekik van.De hogy mennyire nem volt soha független a palesztin nép és folyamatos elnyomás alatt vannak arra a legjobb élő példa ciszjordánia.Folyamatosan szűkül az életterük erőszakkal elüldözve saját házaikból hogy izraeli lakótelepeket épitsenek a helyükre.De tudom ez tipikusan az mikor a másik szemébe a szákát is a sajátunkban pedig a gerendát sem vesszük észre.
dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!