Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akik voltatok sorkatonák,...

Akik voltatok sorkatonák, tinálatok volt olyan, hogy valakit leszereltek néhány hét után?

Figyelt kérdés
Mert hogy csak a bevonulás után, ott derült ki pár hét elteltével, hogy igazából alkalmatlan, nem való neki a katonaság. Akár fizikai, akár pszichés okokból. Volt ilyen nálatok?

jan. 30. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Nem, ahol én voltam katona, ott nem volt ilyen.
Igen, kommentben elmesélem.
15 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Az egyiknek megfagyott a lába, a másiknak megsérült a gerince, mert hanyatt esett az akadálypályán, és a géppisztoly alá került.
jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Volt aki megtámadta a parancsnokot
jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2: Hogy történt pontosabban? És csak leszerelték, más nem lett?
jan. 30. 20:53
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Csak leszerelték a fegyvert ráfogta!
jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki súlyosan megsérült akkor volt rá sansz. A végefelé már pszichés okból is küldtek el embereket, pl. valós öngyilkossági kísérlet miatt.
jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk olyan volt, akit 2 hét után polgári szolgálatra helyeztek.
jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

6.

Polgári szolgálatot alapból is lehet kérni!

jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es!

Tudom. De volt egy srác, aki ott volt velünk 2 hétig a laktanyában, aztán polgári szolgálatos lett.

jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És mondjuk olyan megesett, hogy valaki nem bírta az öreg katonák ordibálását, csicskáztatását, hajszolását, ezért rövid időn belül elájult vagy dührohamot lapott, és végül emiatt leszerelték?
jan. 31. 05:54
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Én már sörkatona ultralight edisön voltam csak, gyakorlatilag biztonsági őr voltam fél évig, nálunk a toronyból zakózott egy srác, eltört a lába, neki ott véget is ért a sztori.
jan. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!