Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Bevonulnál katonának?

Bevonulnál katonának?

Figyelt kérdés
Szerencsére egyelőre nem tűnik jelentős veszélynek, de kíváncsi vagyok, hogy ki, milyen esetben vonulna be a hadseregbe.

márc. 6. 16:58
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
31%

#21

Igen, de két dolog kimaradt:

+Gyilkos

+Buta

+A társadalom szemében egy haszontalan lelki roncs (ha nem pszichopata)


Törit tanulj inkább ;) nem dicsőség katonának lenni, hanem embernek méltatlan dolog.

Ezt gondolom.

márc. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
52%
23# És nem vagy agymosott uhumm... Csak úgy teljesen
márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
58%

#24

Mégis mi által?


Már érzékenyítés is már elkezdődött a mediában h közkatonának lenni K**va nagy, tiszteletre méltó dolog.

Kevesebb pacifista filmet is csinálnak már.


Én semmit tiszteletre méltó dolgot nem látok abban h valaki ellenkezés nélkül elkezd gyilkolni ártatlan embereket mert valaki azt parancsolta neki. Agyrém.


Mégis kimosta volna ezzel ki az agyam? Sehol senki nem mondja ki ezt.

márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
54%
Nem fogok megdögleni sem én, sem a családtagjaim egy olyan országért, ami szarik a fejünkre magasról.
márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
22%
27# Már megint a kormányt keveritek az országgal a kettőnek köze nincs egymáshoz ezt fogjátok fel végre
márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
36%
25# Aha szóval ha egy ország megtámadja a másikat és a katonák akik épp az offenzív oldalon állnak és lerombolják azt ahol éltél akkor pont leszarod, hogy kik ők
márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy ki mit mond. Ha háborúra kerül a sor senkitől nem kérdezik meg akarsz e katona lenni. Fognak, visznek. Aki ellenkezik azt vagy agyon lövik, vagy lecsukják. Lőtéri kutyát nem érdekli ki mit akar.

Aki nem akar háborúba menni katonának, az már most menjen el innen, mert nekem nagyon az a megérzésem, hogy az lesz.


Bár nem tudom hova mert kb sehol nem lesz biztonságban az ember ha 3. vh-ra kerül sor.

márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
70%
#30 Ebben az esetben az a bátor, aki nemet mondd, aki pedig elmegy harcolni az gyáva.
márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 Strand Unió ***** válasza:
63%

Inkább a halál... Az az hogy az élet.


Semmijen esetben sem vonulnék be. Senkinek nem segítenék vele, aki számít az életben

márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!