Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Esetleges háború esetén,...

Esetleges háború esetén, bevonulnátok katonának? Vagy azt választanátok hogy más országba szöktök?

Figyelt kérdés
Esetlegesen Oroszország Ukrajnán túl jut. A NATO nem képes kezelni a helyzetet. Végső esetben elrendelnék nálunk a hadkötelezettséget (18-40 év közti férfiaknak) és megkapnátok a behívót. Ti büszkén bevonulnátok katonának vagy harcolnátok a hazátokért vagy elhagynátok az országot? (Mindenki legyen őszinte és tegye a szívére a kezét mikor válaszol.)

2015. febr. 10. 12:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Szakács vagyok, úgy hogy valószínűleg nem kéne frontra mennem. :D
2015. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%
Ha a szívemre teszem a kezem, akkor hogyan fogok tudni írni?
2015. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
58%
Inkább lelépnék. Ez a ország nekem semmi olyat nem adott amiért harcolnék.
2015. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
Csak hogy tudd, Magyarországot és Romániát nem fogja feladni a NATO, mert a Keleti Kárpátok tökéletes természetes védelmi vonalat alkotnak, ami lazán megállítja az oroszokat.
2015. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
25%
Mennék!
2015. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
A lakosság nagy része lelépne szíve szerint. De vajon melyik ország fogadná be azt a rengeteg embert? + azokat akik más NATO tagországból szöknének? Erősen kétlem, hogy például Ausztria vagy Svájc százezrével engedné be a menekülteket.
2015. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
Nincs mire büszkének lenni a háborúskodásban. Én továbbállnék.
2015. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
nem vonulnek be mivel nem kaptam 1 eves kikepzest
2015. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%

"Vagy azt választanátok hogy más országba szöktök?"


Olvastál te már háborús regényeket? Nem nagyon szokott lenni választás. Megkapd a behívót, ha trükközöl, bujkálsz azt kockáztatod, hogy agyonlőnek. Kijárási tilalom, járőrök, gyakori igazoltatások, checkpoint - ok, a reptérig, vasútállomásig nem jutnál el, nemhogy a határig. Lennének olyan egységek, akik direkt a szökevényekre vadásznak (nézz utána kik voltak azok a tábori csendőrök).



O

2015. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha kitörne egy háború, én átszöknék Magyarországra. Semmi kedvem Románia miatt harcolni, inkább harcolok Magyarországért.
2015. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!