Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » "A németek a diákokat készíten...

"A németek a diákokat készítenék a háborúra". Ez vajon igaz lehet? Ennyire rossz ahelyzet?

Figyelt kérdés
Az "volt" a narratíva nyugaton, hogy az orosz hadsereg gyenge, elavult. Kalapáccsal, baltával harcolnak, mert nincs fegyver. Két hónapos kivégzés után mennek a frontra az újonnan kiképzettek, nincs tapasztalatuk és fegyverük. Most viszont azt látni, hogy Trusk "Európa béke kora elmult, jön a háborús korszak". Merkel, egy másik EU-s volt vezető detto kiállt emellett. Készülnek a svédek, németek és most diákokat is készítik fel az LMBTQ érzékenyítés után ? [link] Ez igaz lehet?🤔

márc. 17. 18:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
80%
Köszönjük hogy felmondtat a demagógia tangyárgyad leckéjét.
márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
64%
Ha Magyarországon a koleszterinben fuldokló, lepukkant fideszesek "honvédelmi oktatást" vezetnek be a középiskolásoknak, az bezzeg a NeMZeTH VédELmÉrŐl szól...
márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
81%
Ez kormány propaganda. Én ezt a Patriótán vagyis megafonon hallottam, de én csak röhögtem rajtuk.
márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
57%
Szrházi troll vagy szerintem, ha nem, akkor olyan médiumokból tájékozódj amiknek rettegtetés helyett racionális érvekkel alátámasztott információi és véleményei vannak!
márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
71%
Azért elég ironikus ahogy ilyen riogató hangnemben írták meg a cikket, miközben Magyarországon már egy ideje vannak honvédelmi órák, pont ugyanazokból az okokból.
márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
29%
Kihagytad Makroleont aki minden áron hódítani akar.
ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
82%
Orosz propaganda, kérdező
ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem uncsi tolni a pedosimogató nyaloncpropagandát, kérdező?
ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Ezek a kemény tények. Az hogy mindenre azt mondjátok, hogy troll meg kormáninfós azt mutatja, hogy annyira át van mosva az agyatok hogy már a véleménybuborékból nem tzdtok kiitőrni.
ápr. 17. 18:42
 30/33 A kérdező kommentje:
Nézd meg a migránsok robbantgatnak szét paneleket, lázadnak országszerte. Már költöznek ide is németből, mert élhetetlen. Sorra költöznek a belvárosból mert NOGO zonák lettek. Megmondta Brüsszel, hogy nem kapunk pénzeket a migrációs politikánk miatt, erre ilyen bárgyú lények fideszeznek. Gondolkozzatok emberek!
ápr. 17. 18:45
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!