Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyetértetek azzal, hogy az...

Egyetértetek azzal, hogy az EU-nak követni kell Oroszországot és nekünk is át kell állítani a gazdaságot a háborúra, hadigazdaságra?

Figyelt kérdés
Ez jót tenne a hadiiparnak, viszont elvonná a forrásokat más területek fejlesztésétől.

márc. 20. 00:15
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
nem tudom
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem árt, ha Európa meg tudja magát védeni, ha úgy hozná a szükség.
márc. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

A populista békeszrságon túl, 10 éve van egy különböző intenzitású katonai konfliktus a szomszédunkban, és, ha ránézek a térképre, hogy, hol, és milyen fajta migráns, vagy kissebb-nagyobb katonai fenyegetettség, akár konfliktus van Európa határain, akkor kijelenthető, hogy ezt akár egy összefüggő frontnak is lehetne hivni, aki kicsit is komolyan veszi a fenyegetettséget.

Én szeretem ezt a szabadságot, amit ez a kontinens biztosit a számomra és nem szeretném, ha vége lenne, ha az az ára, hogy a nemzetek hadseregeit, vagy akár a NATO-t fejlesszük, akkor igen, én támogatom és egyert értek a kérdéssel.

márc. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell, de nem árt felkészülni egy háborúra. Ki tudja hogy a demens putyin kit támad meg az elkövetkező években.
márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PMC Wagner ***** válasza:
52%
oroszország sem állt át hadigazdálkodásra. A nagyobb kapacitása annak tehető be hogy egyesek megtanultak "repülni" így mérséklődött a haderőt érintő korrupció
márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Minek álljunk át hadigazdaságra, ha így is lepipáljuk hadi termelésben az oroszokat?
márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, de a boldog békeéveknek, ahol elég díszszemle nagyságú hadsereget fenntartani vége. Legalább a GDP 2%-áig fel kell zárkózni, de lehet azon túl is.
márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!