Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik az erősebb a mostani...

Melyik az erősebb a mostani 2024-es vagy az 1991-es Szovjetunió szétesésekor megalakult Ukrán hadsereg?

Figyelt kérdés
Hol helyezkedett el a világ hadseregei között rangsorban 1991-ben és most 2024-ben. Mi a legfőbb különbség a 91-es és a 24-es hadsereg között pl atomarzenál taktikai stratégiai.

márc. 28. 20:29
1 2
 11/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
27%
Onnantól, hogy bedobtad az Orbán diktátor szöveget, onnantól elárultad magadat, hogy nonszensz érzelmek alapján okoskodsz, és nem értelem alapján.
ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#10: fogadunk hogy megint előjön másfél oldal hamis történelmi fejtegetéssel és egy sor irreleváns példával, mint mindig...
ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
27%
Ti négycsillagosok, ketten is nyomjátok a műszakot ?
ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
43%

#12


Most nincs értelme visszamenni 1,000 évre, irreleváns a téma szempontjából, de milyen hamis történelmi okfejtésekről van szó ?


Te neked talán a kezedben van a megmásíthatatlan igazság a töriről ?

ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

"Onnantól, hogy bedobtad az Orbán diktátor szöveget,"

"megalomán féldiktátor"


Miért hazudsz? Nem mondtam hogy diktátor, féldiktátor. A kettő közt jelentős különbség van, valahogy mindig sikerül féligazságokat kiragadnod. Tényeket írok, az okoskodást meghagyom neked. Sajnálom hogy 3 szavas vezényszavakon kívül nem vagy képes összetett mondatok értelmezésére.

Az érzelmek rád jellemzőek, az indokolatlan ukrán gyűlöleted és a mindenkori orbán imádatod ha eddig nem tudtál róla érzelem.


Maradok a racionalitásnál ha nem haragszol meg érte és nem a gyűlölet határoz meg mint téged kedves Jeffrey. Neked szokásod privátba írogatni, nem egy alkalommal, nem is kettővel. Próbálj meg a fóbiáidon felül kerekedni, hidd el hasznodra válik.

ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
27%

Miből szűrted le, hogy Orbán imádó vagyok ?


Én a magyar politikát nem látogatom, abban inaktív vagyok, ha nagyon ritkán hozzászólok, akkor én is szidom az Orbánt.


Különbséget kell tenni a valós kritika, és a nonszensz között. Ti az utóbbit gyakoroljátok, és én is az utóbbi ellen szólalok fel néha. Mégis megkapom, hogy Orbán imádó vagyok.


Fekete - fehérben szép az élet :D



A másikra mutogatás az mire jó ?


Ti szoktátok kívülről nézni magatokat ?


A gyakorikerdesek.hu "Magyar politika" kategóriája zömében ellenzéki / balos / liberális közeg. A válaszokon és a le/fel pontozásokon is látszik. Egyértelmű.


Most ott tartunk, hogy a Külpolitika, és Hadsereg, hadvezetés kategória is ellenzéki / balos / liberális közeg lett. Szélsőséges ukránimádás, oroszgyűlölet, fajelméleti tanok terjesztése, és ott is már az Orbán-fóbia folyik.


Nektek miért csak az ukránkritika szúr szemet, ellenben a teljesen egyoldalú oroszozás nem ?


Ti nem érzelmek alapján, kettős mércével osztjátok a nemlétező észt ?

ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Jeffrey Spender ***** válasza:
27%

# 10



" Nem, nem akarok, amúgy is románia ratifikálta a 99-es átfogó atomcsend egyezményt. "


Románia kapott ATACMS harcászati rakétákat, nekik mire kell ez ?



" Az kéne még egy megalomán féldiktátornak a kezébe tömegpusztító fegyver kerüljön aki a szomszédos államokkal szemben nyílt agresszivitással nyilatkozik. "



Orbán mitől féldiktátor ? Miben nyilvánul meg ? És a magyar agresszió a szomszédos államokkal szemben ?



" Igen, a krím jogtalan megszállásakor elolvastam az elejétől a végéig (nem is egyszer). "


Mi az, hogy az Orosz Hadsereg megszállta a Krímet ?


Mióta voltak ott orosz katonák ?


És hogy kerültek oda ?


És egyáltalán, hogy olvastad a Memo szövegét ? Be fogom másolni, angolul, és a gyengébbek kedvéért magyarul is.



" Itt nem oldalak vannak, szerződést betartók, és szerződést szegők vannak, a többi propaganda maszatolás. "


Az USA is ugyanolyan saras a szerződés megszegésében, az más, hogy az oroszok is teljesen hülyén reagáltak.



" Oroszország követelése ukrajna ne legyen nato tag, teljesen belpolitikai döntés, oroszországnak semmi köze hozzá. "


Az EU és NATO-tagság kérdése az nem belpolitikai kérdés, hanem külpolitikai. De szemmel láthatóan nem tudod, mi a különbség a belpolitika, és a külpolitika között :)


Továbbá már 1998 óta voltak valakik a Krímben, és azokkal együtt is ment volna Ukrajna az EU-ba ?


És Ukrajna az mivel élvez előkelőbb helyet az EU, és NATO csatlakozásnál, mint Szerbia, vagy Törökország ? Ne zavarjon, hogy Törökország NATO tag, de attól még az EU tagságért eredménytelenül kulcsol, évtizedek óta. Ellenben Ukrajna kapcsán úgy tesznek, mintha kivételezett kiskedvenc lenne, csak Miért ?



" Az ukránok döntése milyen elnököt akarnak semmi jogunk beleugatni egy szomszédos ország szuvenír döntésébe "


" szuvenír döntésébe "


Ez a komment mindent visz XD


5 perce röhögve ülök a gép előtt. És azon túl is, akárhányszor ránézek erre a kommentedre. Még a monitort is majdnem lefejeltem XDXD


Mi az, hogy szuvenír döntés ?


Tudod, hogy micsoda a szuvenír ?



A megalomán diktátorozásod, Orbánozásod, meg a szuvenírezésed az világosan azt mutatja, hogy nem tudtad, hogy eszik, vagy isszák Ukrajnát, csak a teátrális műfelháborodást gyakorlod, minél erőltetebben.

ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!