Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszországban most minden...

Oroszországban most minden férfit besoroztak katonának? Vagy hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de eléggé szarba lehetnek hogy már Dél-Ázsiából próbálnak odacsalni kamu állásajánlatokkal fiatalokat, hogy utána 2 hét kiképzés után az ukrán frontra dobják őket golyófogónak.
ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Dehogyis, kevered Ukrajnával, ott vannak létszámgondok.
ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2. Egy másik kérdésnél láttam, hogy elméletileg úgy csalnak már be embereket, hogy legyenek katonák..
ápr. 9. 08:59
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

"elméletileg"


Nem elmélet sajnos.


[link]

ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Kamu állásajánlatokkal Oroszországba csalnak indiaiakat, aztán ha ellenállnak, addig kínozzák őket, még alá nem írjá a jelentkezést az orosz seregbe, aztán kidobják őket Ukrajnába golyófogónak.
ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4. Ő (is) ha jól emlékszem illegálisan “menekült” Oroszországba, ezért vitték a frontra.
ápr. 9. 09:24
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Én konkrétan olyanokról olvastam, ahol állásközvetítők ígérnek munkát, szállodai takarítás meg hasonlók, aztán kiderül hogy hát igazából a munka az lenne hogy bevonulni az orosz hadseregbe.
ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen kamu álláshirdetés kapcsán hogyhogy nem tesznek feljelentést?
ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Kinek tennének, az orosz sorozótisztnek, aki eléjük toppan mikor ez kiderül?


Annál tehetnek, max a szart is kipofozza belőlük.

ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Sem az oroszoknál, sem az ukránoknál nem soroznak be mindenkit, csak bővítik a behívható állomány körét, mivel "eszi" a háború intenzíven az élőerőt.
ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!