Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Izrael verséget szenvedett...

Izrael verséget szenvedett Gázában?

Figyelt kérdés
Az izraeli hadsereg fél év alatt még a legészakibb területekről sem tudta kiszorítani a Hamaszt ami elég nagy szégyen. Kizárólag palesztin nők és gyerekek gyilkolásában jeleskedett na meg segélyszervezetek tagjainak gyilkolásában, most pedig nagyrészt kivonta a katonáit. Gondolom folytatja a bombázást amivel csak civileket gyilkol.

ápr. 14. 10:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
66%

"Mondjuk ez nem meglepő. Eddig is köztudott volt hogy cionisták vannak az iszlámellenes gyülöletkeltő propaganda mögött."


Na, ha ennyire köztudott, akkor légyszi, húzz ebből az iszlám gyűlölő országból. Nem lenne jobb neked valami szír faluban? Esetleg be is léphetnél a Hezbollahba vagy tudom is én. Nyiss egy lángosost Gázában. Remek ötlet, nem?

ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
71%
Ahhoz már nincs vér a pucájában. Csak a szája nagy, az is csak így anonim módon. A való életben meg valami komplexusos lúzer lehet. Azért aki a fogamzásgátlás és a sterilizálás közt sem tud különbséget tenni... :D
ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 A kérdező kommentje:

"Na, akkor próbáljuk értelmezni, amit írtam: azt írtam, hogy ha olyan rossz lenne Izraelben arabként élni, akkor állandó lenne az arab lakosság kivándorlása, de ez láthatóan nem történik meg."


Miért meneküljenek el ha az a föld a palesztinok őshazája?



"Az meg hogy ki az "őslakos" (az arabok sem azok), teljesen irreleváns ebben a kérdésben."


Nem? Hát akkor kik az őslakosok? A 20. századi zsidó migránsok? :)



"És mi az a sok tekintet? Általánosságban is szívesebben éltél volna a szír diktatúrában?"


Sokkal inkább éltem volna a háború előitt Szíriában mint a náci Németországot idéző Izraelben.



"Abszolúte nem igaz ez sem... Ma pl. megöltek következmények nélkül egy arabot Izraelben, de ez pont az iráni rezsim volt."


Most azt akarod behazudni hogy az irániak gyilkolják a palesztinokat? :)



"Ma sem követ el népirtást, szóval itt bukik ez az egész mese. De hát akkor kezdjünk bele: a magyar kalandozók rengeteg fegyvertelen embert megöltek évszázadokon át, tehát mi egy bűnös nép vagyunk, sőt népirtók. Na, most már érted, hogy miért hülyeség az érvelésed, vagy még hozzak pár tucat példát?"


A kalandozások több mint ezer éve történtek Izrael pedig most követ el népirtást. Nyilván még te is felfogod gondolom hogy ma már nem teheted meg azt amit ezer éve tettek. Éppen ezért áll Izrael bíróság előtt népirtás miatt.



"Akkor leírom ezredjére is, hátha most tényleg sikerül elolvasnod: nem, Izrael nem a földi kánaán és bizony roppant sok probléma van vele."


Konkrétan Izrael a náci Németország szintjén van.



"De a környező országokhoz képest egy kifejezetten élhető, fejlett, működő állam."


Ha zsidó vagy akkor lehet. A náci Németország is élhető, fejlett, működő állam volt egy német számára.



"Nem pedig egy folytonos elnyomásban élő nép tengődése, az állandó polgárháború küszöbén, döglődő vagy nem is létező egészségüggyel vagy infastuktúrával."


Köszönhetően Izraelnek.

ápr. 14. 15:04
 34/80 anonim ***** válasza:
66%
Látod, mondtam. Konkrétan benyögi ugyanazokat a hazugságokat, amik már korábban meg lettek cáfolva. Ennyit tud, hazudozik, provokál és várja hogy reagálj rá. Felesleges. Aki olvassa ezt a sok kamut amit összehord, úgysem veszi komolyan.
ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 A kérdező kommentje:

"Azért aki a fogamzásgátlás és a sterilizálás közt sem tud különbséget tenni..."


Még ha igaz is lenne, szerinted ez jobb? Szerinted nem probléma fogamzásgátlót adni embereknek a tudtuk és beleegyezésük nélkül csak mert más a bőrszínűk? Egy cionistának nyilván nem probléma.

ápr. 14. 15:22
 36/80 A kérdező kommentje:

"Látod, mondtam. Konkrétan benyögi ugyanazokat a hazugságokat, amik már korábban meg lettek cáfolva. Ennyit tud, hazudozik, provokál és várja hogy reagálj rá. Felesleges. Aki olvassa ezt a sok kamut amit összehord, úgysem veszi komolyan."


Láthatod hogy most is bizonyítottam. Ott a cikk ami igazolja. Ellenben tőled csak személyeskedésre, rágalmazásra telt ahogy mindig.

ápr. 14. 15:25
 37/80 anonim ***** válasza:
100%

A sterilizálós hazugságodnál? Végleges meddővé tételnél? Igen, nagyságrendekkel jobb. Elég beszédes hogy neked még ez is külön magyarázatot igényel...

Ahogy az is, hogy azt képzeled, hogy csak két verzió létezhet, vagy a te túlzó hazugságod, vagy az hogy nem probléma. Szánalmas.

ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
100%

"Még ha igaz is lenne, szerinted ez jobb? "


Hát... igen, egyértelműen jobb. Te tényleg nem érted a sterilizálás és a fogamzásgátlás közti különbséget? Szerinted ha egy nő (vagy férfi) fogamzásgátlót használ, az egy szinttel van azzal, mintha sterilizálná magát?


De amúgy tényleg igaza van a korábbi válaszolónak, te csak provokátor vagy, semmiféle kérdésed nincs, csak szélsőséges iszlamista propagandát tolsz. Valójában az a nagy helyzet, hogy a muszlimok legnagyobb ellensége nem Izrael vagy az USA, hanem a hozzád hasonló agresszív, hasonleső provokátorok.

Na szia!

ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:

"Láthatod hogy most is bizonyítottam. Ott a cikk ami igazolja. "

Aha, amelyik pont hogy rádcáfolt, mint arra a másik kommentelő rámutatott? Lol :D Na vergődj csak tovább, nekem ez unalmas, és még csak kihívás sincs benne amikor a saját "bizonyítékaid" is neked mondanak ellent. Na csá!

ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 A kérdező kommentje:

"Na, ha ennyire köztudott, akkor légyszi, húzz ebből az iszlám gyűlölő országból. Nem lenne jobb neked valami szír faluban? Esetleg be is léphetnél a Hezbollahba vagy tudom is én. Nyiss egy lángosost Gázában. Remek ötlet, nem?"


Milyen kedves. Akkor hadd kérdezzem már meg, te miért nem húzol el ebből az országból és települsz be Izraelbe?

ápr. 14. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!