Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Újra lesz sorkatonaság Európában?

Újra lesz sorkatonaság Európában?

Figyelt kérdés

Kötelező sorozást és katonai szolgálatot akar Manfred Weber a Néppárt frakcióvezetője bevezetni az EU országaiban.

A megdöbbentő az, hogy elgondolását egyre többen támogatják.

Egy év lenne a katonai kiképzés tervezett időtartama.

Magyarországnak muszáj lesz szintén bevezetni, ha így döntenek?



máj. 11. 19:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Melyik hirforrásbol született meg a kérdés?
máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11

Most egy pár napig nem néztem a világpolitikát, csupán a kínai látogatást, mert az mindenhol volt.

Ma több helyen is láttam ezt a hírt, egészen meglepődtem a Weber benyögésén, de az igazán megdöbbentő annak fogadtatása volt.

Azt hiszem a videán akartam filmet nézni és ott volt hírként a lejátszó alatt, talán origo cikként láttam először, de máshol is megnézegettem, mert rákerestem és több forrásból is megnézegettem, mert azért ez nagy hír.

Fontos ez, hol láttam először?

Egy csomó helyen foglalkoztak ezzel.

máj. 11. 23:33
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz sorkatonaság, csak sörkatonaság 😉
máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%
Manfred Weber és Oscar Pistorius is egy f.sz. Egyiket se kell komolyan venni.
máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Bocsánat, Boris Pistorius a hadügyér neve, de attól még tényleg egy hihetetlenül idióta manus, látszik hogy politikus és nem szakember
máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit a google kidob az mindig kérdésként vagy feltételes módban jelenik meg. Akkor sem kell vele foglalkozni, ha azt irja a fakenews hogy holnap kényszersorozas lesz és az oroszok már Magyarországra fenik a fogukat. De mennyi ilyen volt a háború kitörése óta!
máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#8

Nekem nem tetszik, hogy Hszi-Csin Ping kihez ment Nyugat-Európában? Ahhoz, aki már egy ideje csapatokat akar küldeni ukrajnába.

máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Amúgy ha csak behívják, meg csak kiképzik, na azt hívják utána úgy, hogy tartalékos. Aztán ha helyzet van, viszik a frontra.

(Nem lennék nyugodt, ha fiam lenne, bár fiú unokám az van).

máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

De a kérdésedre a válasz: Amit az usa akar, azt keresztülnyomja az unión a helytartói által.

Amúgy tök "vicces", de 2022-ben, amikor kitört az ukrán orosz háború, és itt témázgattunk, akkor mindenki paranoiát meg konteót emlegetett, ha az usa-t valaki meg merte említeni a sztoriban.

Aztán szép lassan minden, de minden beigazolódik.

máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"de 2022-ben, amikor kitört az ukrán orosz háború"

2014. óta nem ura Ukrajna a saját keleti, délkeleti területeinek és a Krímnek, ami magában akkora, mint a Dunántúl...

máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!