Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonasághoz mi a felvételi...

Katonasághoz mi a felvételi követelmény?

Figyelt kérdés

Tudom jól, hogy: futás,fekvőtámasz, felülés

Láttam a gyakin valaki linkelt egy részletes leírást, de nem találom sajna.

Húzódzkodást lehet választani? (pl. hasazás helyett?)

És akkor úgy mennék, hogy: futás, fekvőtámasz+húzódzkodós

Volt még úszás is, de azt nem választom.


2010. nov. 14. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Úszás nincs a gyakorlatban.Fekvő HELYETT választhatod a húzódzkodást.Ha szeretnél bekerülni belátható időn belül akkor:futás max.15p alatt,fekvő min.50db,felülés min.60-70 db + érettségi + jogsi.Húzódzkodás sem olyan egyszerű,mint sokan kipróbálatlanul hiszik.Teljesen fel kell húznod magad és utána teljesen leengedni nyújtott kézig.
2010. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 veresjoci válasza:
először is igen lehet választani a húzodzkodást. másodszor 240 pontot kell elérned a futás adja a legtöbbet ha lefutod 15 percre és csinálsz 40 felülést és 50 fekvőt 254 pontod van:)
2010. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom! 20szor felhúzom magam simán.

15ször felbírtam magam húzni hátból. (széles fogással) Szóval nem bicepszből csináltam és úgy 15 volt!

2010. nov. 14. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:

18:47

Ha pontokat nézed akkor sem 240,hanem 260.De ha megvan a 260 még az sem jelenti azt,hogy be is hívnak,hiszen lehet,hogy rajtad kívül még 200-an csináltak 300 pontot.... A 254 ponttal kitörölheted....

2010. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fekvőtámasz fullra meg! 75-öt megvan 2perc alatt simán! Felülést nem szeretem, mert fáj a hátam tőle, hasprés megy valamennyire. Meg azt se tudom, hogy kérik a felülést. Futásra még gyúrni kell. (1percet le kellene faragni)
2010. nov. 14. 20:26
 6/8 veresjoci válasza:

"Ha pontokat nézed akkor sem 240,hanem 260.De ha megvan a 260 még az sem jelenti azt,hogy be is hívnak,hiszen lehet,hogy rajtad kívül még 200-an csináltak 300 pontot.... A 254 ponttal kitörölheted...."



és az én válaszom: már bocsi de 180 pontól felvehetnek katonának csak fél éven belül meg kel csinálnod a 240 pontot. a 260 pont meg az ejtőernyősöknek vagy a búvároknak kell nem azt nézik hogy hány ponott értél el hanem azt hogy megvan a 240 pontod. haverom most kedden vonult én meg januárban fogok tán...

2010. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Grat! De nekem van olyan érzésem, hogy nem fognak felvenni. Vagy egészségügy/fizikai/pszichológiai.... Valamin meghúznak szerintem. Nem tudom miért, de ez az érzésem. Mikor teljesíteni kell, mindig pont akkor cseszem el!
2010. nov. 14. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
de az is elég, ha ismersz valakit, aki elintézi. sajnos tele van a cég ilyen semmitérő, fizikailag nulla egyénekkel, akik normálisan 10 fekvőt nem bírnak lenyomni...
2010. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!