Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyikben érdemes menni? CIA...

Melyikben érdemes menni? CIA vagy a magyar Nemzetbiztonságiba?

Figyelt kérdés

melyikben érdemes menni?CIA vagy a magyar Nemzetbiztonságiba?

melyik komolyabb?

ugyanolyan a munkjuk mind2-nek?


Mert eddig ugy álok hogy inkább CIA-ba lépek be.

s majd vissza jövök Mo.-ra ha egyáltalán lesz még.


2011. jan. 4. 21:38
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
jó gondolatok voltak itt az előbb, angol anyanyelvi szinten beszélni illetve már az egyesült államokban végezni felsőoktatást meg ugye a letelepedés. Viszont szerintem ott biztos azt is jó szemmel néznék ha nagyszerűen tudsz beszélni arabul is, már szerintem a mostani aktuális helyzet miatt gondolom így, ugye Afganisztán, meg állítólag már Jemen-be is küldtek már CIA ügynököket az al-kaida miatt
2011. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
még elöző vagyok, ugyebár az amcsik az al kaidát szajkózzák, na csak ezzel akartam kijavítani
2011. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
46%

Nem tom én megjártam CIA, FBI, SAS, USMC -t.

És most itt ülök.


Veled szemben.

2011. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
attól még nem rossz h 10-16-ig tart "-.- csak gyengébb mint nálunk a legtöbb téren. A CIA-hoz meg nem fogsz bekerülni, mert állampolgárságot vagy úgy szerzel, hogy ott élsz minimum 12 évet, hogy meglegyen a 8 év munkaviszonyod, vagy belépsz a tengerészgyalogsághoz. Ezek közül választhatsz, nem tudom, melyik az egyszerűbb. De még úgyis meg fogod gondolni magad, mert rájössz, hogy esélyed nincs bekerülni az Államok hírszerzési rendszerébe. Max mint megfigyelt ;)
2011. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

én tudok még 2 lehetőséget.

vagy zöldkártya amit nem fogot választani nagy eséllyel.

a másik hogy Amerikait veszek el és akkor hamarabb meglesz az állampolgárságom :)


az 100% hogy nem maradok itt Magyarországon .

2011. jan. 5. 19:39
 26/42 anonim ***** válasza:
86%
ez nem ilyen egyszerű. Az amerikai állampolgárságot nem osztogatják ingyen, és attól mert elveszel egy amerikait, még nem leszel automatikusan állampolgár.
2011. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
86%

Baromi nehéz amerikai állampolgárságot szerezni, de tegyük fel, neked valahogy mégis sikerül. Aztán? Elmész a CIA épületébe, hogy "Csókolom, ügynök szeretnék lenni?" Mert ez messze nem így megy.


Elolvastad egyáltalán a CIA oldalán a dolgokat, amit valaki linkelt? Mert én igen. És az álláslehetőségek közül minden van, csak "Agent in black tie with black sunglasses" nem.


Már az, hogy bekerülj, ahhoz is a kiválók legkiválóbbjának kell lenned, ez le is van írva részletesen. Elsősorban pedig ez Homeland Security, tehát az Államokon belül tevékenykednek. Ahhoz meg, hogy kiküldjenek mondjuk a Közel-Keletre, a legprofibbak legeslegeslegjobbja, a CIA top ügynöke kell, hogy legyél.


Miből gondolod, hogy te lennél az?

2011. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:

De ténleg, akkor ha megtanul jól beszélni angolul, kimegy és bejelenti hogy kirabolták és elvesztette az igazolványait, továbbá annyira leütötték a támadók, hogy nem emlékszik a nevére, akkor mi van ?

Valami kisvárosba megy mint túrista egy másik államból, előzőnap valami hamis igazolvánnyal bejelentkezik valami hotelba, a recepciós úgysem ellenőrzi le, aztán másnap meg bejelenti az estet. Ilyenkor nem kaphat állapolgárságot ? Mit tudtok.

2011. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy beléphess az Usába ujjlenyomatot kell szolgáltatnod.Így közlik veled majd gúnyosan hogy "nyilván annyira leütötték önt hogy még azt is el tetszett felejteni hogy csak túrista itt"
2011. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 perettyó ***** válasza:
100%
Nos mint a magyar hirszerzésnél mint a CIA nál nem te lépsz be hanem kiválasztanak egy fegyveres testületből és ha megfelelsz akkor okés de ne számits arra hogy aston martiinal száguldozol,model csajokat kurogatsz inkább arra hogy ülsz egy irodában és Igor wc-jét halgatod le
2011. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!