Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen a pszihikai vizsgálat...

Milyen a pszihikai vizsgálat a katonáknál? (jól írtam le a szót? )

Figyelt kérdés
Légyszi ne csak annyit írjatok, hogy jó vagy rossz, hanem fejtsétek ki bővebben!
2011. jan. 19. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

pszichikai :)

[link]

[link]

"Z"

2011. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt most rövidebben és úgy hogy megértsem (14 vagyok)
2011. jan. 19. 21:06
 3/6 BlackSword ***** válasza:
71%
Ez Nagyjából arról szól, hogy megnézik, mennyire birod a streszt és a mentális nyomást... Valamint megnézik, hogy nehéz körülmények között mennyire tudsz tisztán és józanul dönteni, mennyi idő alatt döntesz... Elvégre ma már jobb ha előbb gondolkodik egy katona, és csak aztán cselekszik, még akkor is ha közben lőnek rá...
2011. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Az alkalmasságin pár tesztet kell írnod.Részben vagy egy személyiség teszt, IQ teszt.Ebből leszűrik, hogy nem e vagy agresszív meg ilyenek.Aztán van egy ilyen gép ami azt hiszem 6*6 négyzet van egymás mellet amin H betűk villannak fel és utána le kell nyomnod azokat a négyzeteket amik felvillantak.A végén pedig beszélget veled egy pszichológus.
2011. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

aha, erre voltam kiváncsi

köszi

2011. jan. 20. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
van egy férfigyülölő örökszűz feka hajú kistakonylány ki veri a nincstelen cickóját a semmiére anyja tart sa el apja berakta oda örülhet neki hogy neki van magyarföldön melóhelye és irigykedik ráma féregje azért emrtén tökéletes vok dejólenne a vöröskéhez kerülni mert ő törpe és ámen de túl éltem már e fajta csatákat logikával sakk menet kiosztási alap egységcsomagokkal itt semmiféle harctéri szarokat nem mérnek fel hogy tudj dönteni a pszhiológus kislány ő cska irigykedik én rám emrtén szép vok ő meg NEM!!!! de muszály lesz átengednie mert várnak rám már!!! mennem kell nem mint a molyember kinek jövöje nincsen kezet foghat vele. két skizófrén kis lány.
2016. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!