Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerődéses katonáknál tényleg...

Szerődéses katonáknál tényleg van orvosi vizsgálat évente?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyire alapos és mit vizsgálnak pontosan?

Ugye nem csoportos vizsgálatok vannak, mint a suliban? Köszi a választ mindenkinek, egy 22 éves pálya előtt álló lány


2011. aug. 2. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, van. Én úgy tudom, hogy egyesével mentek be.
2011. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te katona vagy? El tudod mondani részletesen, hogy mi történik ott? Köszi előre is!!
2011. aug. 3. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:

vérvétel, drogteszt, pisilned kell, fül-orr gégészet (hallásvizsgálat is), pszichológus, szemészet (ha nem sikerül akkor később még egyszer próbálkozhatsz kivéve ha nem tévesztesz színt meg ilyenek), fogászat, vérnyomás és súlymérés (jól kikérdeznek mindenhol), tesztek. Egy pszichológussal értékelitek a tesztet de ő is kikérdez rendesen. Ha megkapod az alkalmas pecsétet akkor mehetsz a fizikai felmérésre (3200 m futás időre, korosztály szerint, felülések, időre korosztály szerint, fekvőtámasz időre korosztály szerint. Megvan a tervezett beosztásodhoz meghatározott pontszám amit a fizikai felmérőn kell elérned. Ha nem sikerül a három közül valamelyik az adott időn belül akkor egy másik időpontban meg kell ismételned.

Első voltam

2011. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval nőgyógyászat remélhetőleg nincs, ugye? Meg mellvizsgálat se, ezeket inkább a nőgyógyászomra bíznám...
2011. aug. 11. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom de szerintem nincs
2011. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!