Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a toborzóban jelzem, hogy...

Ha a toborzóban jelzem, hogy felderítő szeretnék lenni, akkor mennyi esélyem van, hogy oda is kerülök? Van valami "különleges" követelmény?

Figyelt kérdés
Érdekelne valamilyen komolyabb alakulat,nem szeretnék csak "nesze egy AK,oszt' rohanj" katona lenni.Ha értitek mire gondolok.Nagyon fiatal korom óta érdekel a katonaság és ha már egyszer sikerül,szeretnék valami "különlegesebbet".Ha először lövészekhez kerülök,később van esélyem felderítővé avanzsálni?
2011. jan. 26. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Ezért baj, hogy eltörölték a sorkatonaságot.

Ott megtapasztalhatod az alapokat, látod, hogy a MH mennyire más mint amit a TV-ben látni.

Jelezd, de készülj fel arra, hogy jó pár évig bobi leszel, és oda helyeznek ahol hiány van.

2011. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez csak annyit, hogy műszerész szakmával, vegyvédelemhez kerültem, ég és föld, ja és változtatni nem engednek!
2011. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy így megy.Ezért érdeklődtem az esélyekről."Bobi" --> :D Ez jó.Egyébként én mentem volna sorkatonának,de pont abban az évben fejezték be a sorozást,mikor sorra kerültem volna.
2011. jan. 26. 09:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,még egyszer átolvasva tényleg úgy tűnhet a kérdésemből,hogy azt gondolom,hogy bevonulás után azonnal én leszek Braddock.De tisztában vagyok vele,hogy nem lesz ott belőlem soha nagy valaki Zmne nélkül.Sőt,kptszi nélkül még tiszthelyettes sem.
2011. jan. 26. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Erről a toborzóiroda munkatársait kérdezd meg.

Én egy hónapja jelentkeztem tartalékosnak Pesten és az ottani toborzó iroda emberei nagyon rendesek voltak és segítőkészek. Nyugodtan kérdezd meg őket, mert ez a dolguk:)

2011. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A toborzó irodában csak olyan beosztásokat ajánlanak fel, amiben hiány van!

Ha viszont elmész a kiszemelt laktanyába, és kérsz egy befogadó nyilatkozatot, leadod a toborzónak, és rendben vagy!Én így kerültem a könnyű vegyesbe!

Speciális alakulathoz nagyon komoly orvosi vizsgálat kell, 10-ből 8 embert kigolyóznak!

Menj el lövésznek,legjobb!!!

2011. febr. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. febr. 4. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!