Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 20 csirkének (hús és tojáshasz...

20 csirkének (hús és tojáshasznú is) mekkora csirke ól kell, hogy kényelmesen elférjenek benne? Van valami különleges követelmény, ha valaki csirkét szeretne tartani?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ide llinkelek egy oldalt, melynek férőhelyigényével kapcsolatos számaival nem értek egyet, de ha semmit nem tudsz a csirkenevelésről akkor ezt is érdemes elolvasnod. Itt inkább harcos állatvédők nézelődnek, így ha kis helyen tartanád őket akkor leszedik majd rólad a keresztvizet, mégis arra kérlek, hogy írd meg nyiltan mit jelent neked a 'kényelmesen elférjenek', meg, hogy lehet-e nekik kifutó/csirkeudvar, vagy zárt helyen kell megoldanod. Még visszanézek majd, és szivesen segítek ha tudok.
2009. szept. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, jól tettem, hogy visszanéztem, így legalább megláttam, hogy lemaradt a link... :)

[link]

2009. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tojó csirkénél 8db/négyzetméter hús csirkénél 14db/négyzetméter.
2009. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!