Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lesz mostanában fejlesztés a...

Lesz mostanában fejlesztés a Honvédségnél technikailag? Vagy van tervben valami?

Figyelt kérdés
Mert halottam hogy több repülőgépet akarnak,meg a T-72-esek üzemideje lejárt stb.
2011. jan. 28. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, hogy nem.
2011. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Én nem hallottam semmit, de már alaposan ráférne.
2011. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Aztán mért reméled hogy nem?
2011. jan. 28. 15:59
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Mert a honvédségnek semmi haszna nincs. Egy nagy pénznyelő az egész. Egész nap nem csinálnak semmit a katonák, csak kártyáznak. Ezért kár fenntartani...
2011. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
énis ugyhalottam lecserélik mert drága a kitartásuk ezért olcso parityákat vesznek hejetük
2011. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán mért reméled hogy nem?"


Mert ő ifj. Linder Béla.

2011. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Le a katonákkal!


Szeretkezz, ne háborúzz!

2011. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
53%

Mi az, hogy nem csinálnak semmit?


Jöttél volna el ma a Nemzetvédelmi Egyetem nyílt napjára, mint rajtam kívül még pár százan.

2011. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

"Mi az, hogy nem csinálnak semmit?


Jöttél volna el ma a Nemzetvédelmi Egyetem nyílt napjára, mint rajtam kívül még pár százan."


Nem az érdekel, hogy az iskolában mit mutogatnak. Honvédségi telephelyeken dolgozom. Látok, amit látok...

2011. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg helikopterek lesznek a listán, mivel a jelenlegi állomány üzemideje lejár kb 2 éven bellül.

Említették L-139 -esek vásárlását vagy bérlését is, de ez szvsz erre nincs szükség.

Aztán elvileg fejlesztésben van egy MRAP járműcsalád Komondor néven.

Az SVD -ket akarták még régebben lecserélni teljes egészében a Szép mesterlövészpuskára, de ezt már régóta húzzák, nemtudom, hogy lesz-e belőle valami.

Említettek még esetlegesen harckocsi beszerzést a németek illetve az osztrákok által leépített állományból.

Reálisan nézve a legelső beszerzés a legvalószínűbb, mert elég nagy balhét lehetne majd azon csapni, hogy egy esetleges kataszrófa(áradás, repülőgépszerencsétlenség, vörösiszap stb) során nem lesz gép, ami pl kutató-mentő bevetéseket végezzen.


"Nem az érdekel, hogy az iskolában mit mutogatnak. Honvédségi telephelyeken dolgozom. Látok, amit látok..."

Akkor az ott lévő tiszteket jól seggbe kell rugdosni.

2011. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!