Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a II. VH-t a Németek...

Ha a II. VH-t a Németek nyerik akkor ma technikailag hol tarthatna a világ?

Figyelt kérdés
Most egyáltalán nem a gyilkolásról meg ezekről a dolgokról szeretnék hallani úgyhogy ezektől kíméljetek. Kizárólag a technikai része érdekelne a dolognak. Tudom erre választ nem nagyon lehet adni ezért főleg egyéni véleményeket várok.
2011. ápr. 27. 16:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
70%
Kb. a Plútón hoznánk létre az első bázisokat.
2011. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem fejlettebbek lennénk technikailag, mert nem a kapitalizmus érdeke döntene a technikai fejlődésben, hanem a német nép érdeke.

Mondjuk mi nem lennénk fejlettebbek, csak a németek, mert szerintem mindenki mást eltűntettek vagy kiszorítottak volna Európából és egy nagy, megszervezett birodalom lenne az egész kontinens.


Más kérdés, hogy erkölcsileg és társadalmilag hol tartanánk, de szerintem ezen a téren is sokkal fejlettebbek lennénk.

Tekintve, hogy a nemzetiszocializmus komoly hangsúlyt fektet rá, hogy a a fiúkat lovagi erények, a lányokat pedig háziasszonyi-anyasági érdemek mentén nevelje.

2011. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy haditechnikára vagy kíváncsi, vagy hétköznapi technológiákra?
2011. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
83%
Előrébb lennénk minden tekintetben.
2011. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
91%
Űrkutatásban biztos előrébb járnánk, megkockáztatom, szerintem már a marson is járt volna német.
2011. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
83%

A Führer valószínűleg nekünk is adott volna egy szeletet a tortából, hisz mi voltunk az utolsó szövetségese és az oláhokban amúgy se nagyon bízott a tántorgásaik miatt...

Szerintem egy olyan 10-20 évvel lennénk előrébb, de Hitler tudósai pl. az atomtól messze voltak...

2011. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
19%

Inkább visszább lennénk.


Bárhogy nézzük, a legnagyobb technológiai fejlődést a hidegháború idézte elő. Ha a németek nyernek, akkor ügyebár ez a nyomás is nagy eséllyel elmarad, tehát nem lett volna annyira ok a fejlődésre.


Én úgy saccolom, hogy kb mostanság kezdene elterjedni az internet, talán. Már persze, ha ilyet engedélyeznének...

2011. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen mindegy mert mi, magyarok az árja faj szolga nép lettünk volna. Rosszabb esetben elküldtek volna vissza minket az Urál mögé, mert a németeknek "élettér" kellett.
2011. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Főleg a haditechnika, de hétköznapi technikai is érdekelne bár ott arról nem hiszem, hogy sokat lehetne írni. a német tudósok viszont nem jártak olyan messze az atombombától mint ahogy azt sokan hiszik.
2011. ápr. 27. 17:01
 10/66 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem mi előbbre lennénk, de lehet a világ nem. De ezt sose tudjuk már meg. Az biztos, hogy ha a németek nyernek, fent állt volna egy USA-Német Birodalom ellentét, viszont a Nagy Német Birodalmat sérülékenyebbnek éreztem volna, mint a Szovjetuniót. Hamarabb megtörténhetett volna a rendszerváltás stb.
2011. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!