Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katonák fizikai...

Szerződéses katonák fizikai alkalmasságin milyen feladatokat kell csinálni/ melyek a főbb feladatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

3200m futás

fekvőtámasz/húzockodás

felülés

futás max 160 pont

fekvő/húzockodás max 100 pont

felülés max 100 pont

2011. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
húzÓDZkodás
2011. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtalálsz:


[link]

2011. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
te toushin raizen vagy mi a faszom mindenhol ott vagy azt baszod át az embereket amit te írsz az már 360 pont miközben 280 a max.
2012. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szabad megkérdeznem kedves goromba, helyesen írni alig tudó, honnan veszi azt hogy 280 a felső ponthatár?

Eddig 360 pont volt az elérhető, erre is alapoztam.

Ahogy nézem, ez sem mai kérdés... szóval ez idő alatt megváltoztathatják a ponthatárokat(!!!), de melyik hülye (elnézést a kifejezésért) az, akit zavarna ha a 72 fekvőre nem 100, hanem az új szabályok szerint 70(vagy amennyi)pontot kap, ami így is-úgy is maximum...

Itt nem kifejezetten a pontokon van a lényeg,m hanem a gyakorlatok kivitelezésében... Lehetne akár 1000 pont is a max, de akkor annak megfelelő arányban lesznek a minimum követelmények is... Tegyük fel, hogy az 1000-ből elérsz 360 pontot és te örülsz neki, mint majom a farkának, de téged azzal a pontszámmal úgy zavarnának el, hogy várnád az indulást.

Elnézést a kifejezésért, de ez az IQ bajnok duma kihozott a sodromból. Soha nem verek át senkit, mert lehet, hogy az akinek segítettem ebben, az majd segít nekem abban amivel én nem vagyok tisztában.

Dióhéjban annyi, hogy ha felkészültél fizikailag, akkor teszel a ponthatárokra, mert az már semmin sem változtat.

2012. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!