Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen kérdésekre kell válaszo...

Milyen kérdésekre kell válaszolni a pszichológiai alkalmasságin valakinek, ha szerződéses katona szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne ,hogy körülbelül milyen kérdésekre számíthat az ember, illetve hogyan zajlik egy pszichológiai alkalmassági vizsgálat! Azt hallottam ,hogy nagyon nehezen lehet megfelelni.
2009. máj. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egy pszichológiai tesztet fogsz kapni,amit ki kell töltened (válaszok lesznek megadva,azok közül kell választanod). hazudni nem érdemes,mert korrelálnak a kérdések,és van benne hazugság faktor is,tehát jobb,ha őszinte vagy. Pl. azt fogja vizsgálni a teszt,hogy kellő önuralmad van-e,mennyire érett a személyiséged (pl. rád bízható-e fegyver vagy meg van annak a veszélye,hogy visszaélsz vele). stb. szerintem ne félj tőle,próbálj a legőszintébb lenni,biztos jó ember vagy.
2009. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Csak az aggaszt, hogy nagyon kevese felelnek meg pszichológiailag.

2009. máj. 10. 22:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom a válaszokat ,és ha tudtok kérlek mondjatok egy-két példát a kérdésekre!
2009. máj. 10. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét kérdéseket nem tudok, de olyasmi lesz hogy "mit tennél különböző harchelyzetekben", illetve olyan kérdések lesznek ami azt vizsgálja hogy megbízható, parancsbetartó, engedelmes, higgadt... ilyesmik.
2009. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.Most már világos!Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. máj. 16. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!