Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kérek mindenkit aki érti a...

Kérek mindenkit aki érti a kérdést 100%-ra az válaszoljon! Ezt a Hondvédelem.hu-ról töltöttem le: Ha a büntetett előélethez fűződő hátrányok alóli mentesítéstől számított 3 év eltelt akkor lehet valaki Katona?

Figyelt kérdés
Szóval akkor ha ebben a cipőben jár valaki az lehet katona?
2011. febr. 9. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
T-O-B-O-R-Z-Ó-I-R-O-D-A.
2011. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vzs ***** válasza:
91%
igen. csináltál valamit, letelt, és a közügyektől sem vagy eltiltva minimum 3 éve, akkor go
2011. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Látom vzs szeretne ex-bűnözőkkel együtt dolgozni...
2011. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vzs ***** válasza:
100%
az, hogy én mit szeretnék, és az, hogy a hatályos törvények mit tesznek lehetővé nem feltétlenül ugyan az! én a kérdésre válaszoltam, elvégre ezt az oldalt ezért hozták létre. szerintem inkább válaszolgassunk, mint véleményezzünk!
2011. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 splash ***** válasza:
100%

Ez az VZS!

Igazad van.

2011. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Külön köszönet vzs-nek mert a kérdéssel foglalkozott és nem azzal hogy ki mit csinált!
2011. febr. 9. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Akkor bízd az életed egy elítéltre te tárgyilagossági bajnok!
2011. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostmár igazán befejezhetnéd a veszekedést, egyáltalán ki kérdezett téged? Mi közöd van hozzá mit beszélgetünk? ez kérdés volt nem te bajnok! Mi az hogy elítélt? Honnan veszed okoska hogy valaki egyáltalán itt elítélt, kocanj ínen inkább mert már sokat tudsz! Nem a számítógépen kell zoralnak lenni! Menj veszekedő topicba, vagy a Moníkábba ez a gyakorikérdések.hu ha nem vetted volna észre!
2011. febr. 10. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!