Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr válaszoljon, ha tud....

Rendőr válaszoljon, ha tud. Meg rab. Egy rendőr verhet oktalanul vagy normális ha az ember is? Hogyan viselkedik egy rendőr egy gyerek gyanúsítottal és hogyan egy felnőttel?

Figyelt kérdés
Se nem rendőr vagyok se nem rab de mindkettőt tisztelem , persze nem a nagy bűnözőket.
2019. júl. 7. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

1: Te érted a kérdésed?

2: Ez nem rendőrségi kérdés?

2019. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én teljesen értem 😁😃
2019. júl. 7. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Akkor mit jelent ez a mondatod:

"Egy rendőr verhet oktalanul vagy normális ha az ember is?"

Pl. ajánlom a VESZŐKKEL tagolást is, sokat segíthet!

2019. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy ver-e oktalanul embert vagy ilyenre nincs példa? Mármint ha a másik fél normális vele akkor ő is normálisan viselkedik ?
2019. júl. 7. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nyilván mindenütt máshogy van.

Elvileg egy rendőr nem verhet egy rabot... aztán a valóságban majd kiderül.

2019. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát számomra nem mert nem vagyok rab na még csak az kéne😅😂🙄 de más számára kiderül
2019. júl. 8. 04:51
 7/7 Csilla4444 ***** válasza:

Én teljesen értem, amit kérdezel.

A rendőr nem verhet embert ,ha nincsen rá oka, persze vannak kivételes esetek , de ez esetben az illető nem való rendőrnek , ha ilyet tesz, mert megsérti a rendőrség becsületét és törvényét.

Ne félj, te nem fogod megtapasztalni, mert mindig is szabálybetartóan és helyesen cselekszel.

Akit megvernek , legtöbbször annak oka van, vagy pedig az találja ki, akinek vaj van a füle mögött.

Ha valaki valami olyat tesz, el kell viselni, hogy retorzió van.

Minden korosztállyal máshogy viselkednek, de ha megvan a kölcsönös tisztelet, akkor a menet nagyjából ugyanaz.

2019. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!