Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért mondják azt a MH-ről,...

Miért mondják azt a MH-ről, hogy "ami szögletes, azt gurítják, ami kerek, azt viszik"? Már több helyen is hallottam, kíváncsi vagyok (és persze civil: )! 21/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 16:33
1 2
 11/13 vzs ***** válasza:
így igaz. ez a szállóige azt takarja, hogy elég sok mindent a logika-nélküliség jellemez. persze sokszor érthető ez, amikor az ember a dolgok mögé lát.
2011. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Damóban történt:Százados elvtárs jelentem,nincs féltengely

Válasz:akkor vágjanak szét egy egészet.

2011. márc. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 John117 válasza:
enis voltam katona, valaki szivatasnak elte meg, valaki edzesnek, en ugy voltam vele, hogy ez egy mentalis teszt, mivel mar az alapkikepzesen suruen hallottam ezt, es szinte csak ott alkalmaztak, illetve elvetve kesobb az alakulatnal de csak szivatasbol, viszont a lenyeg a gyengek lemorzsolodasa, nem mindenki alkalmas katonanak, es a fizikai megmerettetes, par ilyen fondorlatos filozofiai kinzassal parositva, vagy megerosit, vagy lemorzsol
2021. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!