Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az arab világ nem érzi úgy...

Az arab világ nem érzi úgy hogy Líbia támadásával, magát az arab világot támadták meg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az "arab világ" is megadta a kilövési engedélyt Kadhafira, ahogyan Kína, Oroszország és az afrikai országok többsége is.
2011. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem köszike...
2011. márc. 29. 07:17
 13/13 anonim ***** válasza:

"Vannak a muszlim szélsőségesek, akiket az USA és egyes európai országok hatalomra akarnak juttatni. Líbiában a szövetségesek a gonosz birodalmát erősítik. A muszlim testvériség nevü fertőzés, már erős támogatást élvez, az USA és az európai únió jóvoltából."

Ezt nem ertem az Usa es Eu miert karja oket hatalomra jutatni? Ez nekik miert all erdekukben?Mondjuk az utobbi idoben Europat is rendesen elarasztottak(hollandiaban elek, itt eleg sok van , nem mintha bajom lenne veluk , csak kivancsi vagyok ez hova fog vezetni), de ez kinek az erdeke?

2012. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!