Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Segítség katonai kérdés...

Segítség katonai kérdés Katonák ide? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Ha én elvégzem a fősulit utána belépek a magyar hadseregbe akkor milyen rendfokozatba kezdek? És milyen lehetek? És ha kiszeretnék menni pl Afganisztámba vagy Irakba akkor mennyit kell szolgálnom hogy ki mehessek vagy milyen fokozattól mehetnék ki? És mennyit keresnek a magyar katonák Irakban vagy Afganisztámba? Értelmes válaszokat kérnék
2011. ápr. 14. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom ha elvégzed hadnagy leszel, ha kitűnő eredménnyel végzed el főhadnagy.
2011. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
elöször kecske leszel de hafganisztánba kerülsz akkor lódarázs. ugy kábe egy marék franciadrazsét kapsz érte.
2011. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érthetöbben
2011. ápr. 14. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha polgári főiskolát végzel el, és szükség van éppen arra a honvédségnél, amit tanultál, akkor felvesznek és tiszti rangban kezdhetsz (hadnagy).

Ha katonai egyetemet végzel el, akkor felvesznek és tiszti rangban kezdesz (hadnagy).

2011. ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de 90%-ba bevannak töltve a polgári munkák szóval 1 senki kis alatvalóként kezdesz, szolgálni fogalmam sincs mennyit kell de tudtommal fél éve és utána jelentkezhetsz misszióra, amihez kiképzést adnak az megint fél év kb. és ugy 200-300 között kereshetnek a kint szolgáló tisztek. a mezei katonákat nemtudom. ( de ezt is csak hallottam valahol )
2011. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj oda egészségügyisként, mentőtisztekkel már az egyetemen szerződéstkötnek, hogy ha végeznek akkor álljanak be
2011. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!