Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a sok "jajj ezt felvehet...

Mi ez a sok "jajj ezt felvehetem gimibe? " kérdés? Miért, mégis minek képzelitek a gimit? Valami katonai kiképző tábornak, ahol nem lehet felvenni magassarkút, nem lehet sminkelni, stb? Agyhúgykövet kapok tőletek!

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kissé provokáló kérdés.....

Viszont válaszolva a kérdésedre:mert "okosak"!!!!

2011. szept. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sok idióta azt hiszi hogy gimi már teljesen más és ott lenézik azt az embert aki nem a divatnak megfelelően öltözik. Vannak olyan gimik ahol pl nem lehet túlzott sminkkel be menni piercinggel tetkóval, és kihívó ruhában sem mehet az ember. Ez az idő már rég elmúlt a legszigorúbb gimiben is látok tetkós embereket.
2011. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
mert sok filmet néznek és azt hiszik hogy ugyanolyan menőzös lesz hogy ki miben van az lesz a legmenőbb blabla... vagy csak nemtudják mi a szabályos megelőzik a beégést
2011. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Mostanában a kérdések 60%-a abból áll, hogy mit vegyek fel a gimibe, szerintetek hogy nézek ki, és hogy szerintetek milyen ez a Converse cipő.

Utóbbitól tényleg hülyét kapok, a sok idióta hordja ezt az idióta tornacipőt, amikor meglátom az utcán, letudnám őket hányni. Nem tudom mire izgulnak a tornacipőre vagy a Converse-re, de végül is mindegy, mert mindegyik egy sz@r.

2011. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
nem problémáznának a plázacicák ennyit, ha bevezetnék az egyenruhát Mo.-on is...
2011. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
A normálisabb iskolákban még elvárják, hogy ne úgy menj be, mintha k.rva lennél. Nálunk pl gimiben a barátnőmre rászólt az igazgató, hogy hogy mert bejönni kék körömlakkal a suliba... a kék lakk volt rajta a legprovokálóbb, egyébként normálisan öltözködik, meg minden. Gondolom az ilyen helyzeteket akarják elkerülni... bár én sem értem.. egyszerű a dolog szerintem. Nem kell prostinak öltözni aztán ennyi.
2011. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
úgy látszik eddig senki sem öltözködött divatosan? az előző suliban nem kellett divatosan öltözködniük??? megáll az ész. Eddig nem tudták hogy mi a divat most, hogy gimibe mentek egyből felmerült ez a kérdésük. Igen, jó ez a kérdés. Én is úgy vagyok vele mint a többiek.
2011. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, én tényleg nem egy 'kiképzőtábor" jellegű gimibe jártam, és nem egyszer küldtek haza csajokat, mert nem megfelelően öltöztek, kilátszott a hasuk, miniszoknya stb....
2011. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki szeretne jól kinézni, és tetszeni a másiknak. Sokak most lettek gimnazisták, és nekik fő a benyomás.

Nyílván senki se akar ízléstelennek tűnni, vagy más negatív kritikát kapni magáról.

Nyugalom, még pár hét, és eltűnnek ezek. :)

2011. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is elég egyszerű a dolog,ahogy az egyik válaszoló írta,nem kell kurvänak öltözni és ennyi :)

De az hogy milyen színű zoknit vegyen fel(kb.ilyen szintű kérdések)....ettől kiborulok,ennyire döntésképtelen nem lehet valaki.

2011. szept. 5. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!