Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet most katonának jelentkez...

Zsolt0428 kérdése:

Lehet most katonának jelentkezni? Van sorozás?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Felvételi stop van a honvédségnél.
2011. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itteni címeken érdeklődj. Lehet van várolista.

Vagy:

[link] francia idegenlégió

vagy:

[link] Executive Outcomes, dél-afrikai zsoldosokat "foglakoztató" cég.

"Z"

2011. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Persze. Kadhafi is biztosan örülne neked.
2011. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát már,hogy a bánatba ne lehetne. Nem baj,hogy már 9 éve nincs sorozás.De vszámodra biztos újra indítják. A sorozás az még a kötelező katona korszakban volt.Az megszünt!!! De bemehetsz a HAD.KIEG.-be és ott jelentkezel katonának, de már csak zsoldosnak, mivel fizetést kapnak.De mivel totál túljelentkezés van, így ismeretség nélkül sok esélyed nincs.
2011. ápr. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A légiót viszont felejtsd.Az előttem szoló aki a linket küldte,nem volt ott csak küldi a dolgokat.Nekem az egyik legjobb gyermekkori barátom kiszökött, mert csinált itthon egy hülyeséget,pedig jó állása volt.De hát ez van. Aláírta az 5 évet, (mellesleg a hülyeségéből felmentették 6 hónap után,mert első bűntényes volt),le is töltötte az 5 évet,aláirattak vele még 3 évet.Megkapta a francia állampolgárságot is.Minden szép és jó, de amikor hazajött beszélgettünk, hogy miket kellett csinállni.Nem arról van szó, hogy egy Tálib vagy egy Muszlimot fejbe kell lőni, hanem egy komplett falut ki kell irtani,nőket és gyerekeket is.5.-ik nap éjjel amikor egyedül maradt,mert addig volt buli és látogatók, szóval az 5.-ik nap meg felakasztotta magát az apjáéknál.Tönkre tette a családját, az apjának kellett levágnia onnan.Azóta sem tudták feldolgozzni.A bucsú levélben is leírta ezeket a dolgokoat.Ja és amikor hazajött a 2.-ik nap elment pszihológushoz is.De ő szerinte nem volt baj vele.Pedig Békés megye leghíresebb orvosa volt.Hiába kapott forintra átszámítva 440.000Ft nyugdíjat.Baszhatja!!!Volt Marsilleben lakása, volt Hummer is.És mit ért el vele?MEGHALLT!!!Szóval, így menjetek a légióba.Persze bcsület kódex amire hivatkoznak, hogy itt nincs semmi ilyesmi amit én itt leírtam.De ezt csak az tudja aki volt benne.Én inkább élek.De én is kint voltam,mert milyen az igazi barát, elkisér bárhova.De könyörögtem, hogy jöjjön haza.Nekem nincs Hummerem, sem kettős állampolgárságom, a nyugdíjig is kell még vagy 30 év munka.De még élek.És nem követtem el olyasmit, amiért ne tudnék belenézzni bárkinek a szemébe.Ő kint maradt, én hazajöttem. B.Ferenc légió 44.különalakulat. 2001-2009. B.Ferenc elhunyt 2009.Gondoljátok meg mit csináltok, mert szép és jó amit igérnek, de van kivétel.
2011. ápr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

uccsó 6.34-es.

Én linkeltem neki az idegenlégiót:) Szal lejött amit mondtál. (remélem nem kamu sztori) sajnálom a barátodat. Én fizikálisan alkalmatlan lennék a légióhoz, még szerintem a rendőrséghez is. De ahhoz a melóhoz a franciák nem szűrik jól a jelölteket. Besokallni mindenki be tud, de nyilván te is tudod, hogy nem kötelessége senkinek se "tisztán" végigharcolni 8 évet. Én is Békés megyei vagyok (nem vagyok orvos), ha az Én általam javasolt pszichiáterhez vittétek volna még ma is élne! Sajnos valakiben nincs benne e gyilkos ösztön és a gonoszság, hogy élvezetből öljön és ne legyen lelkiismeret furdalása csecsemőtorkok átvágásánál. Én is lehet besokallnék, de az is lehet nem:)

Szal ne írj le valakit egyből, mert rengeteg gyilkos beállítottságú ölőgép van köztünk, csak nem biztos, hogy légióba keverednek, hanem esztergályos lesz és soha nem fog megölni senkit. Ha meg meló kell, írj privátot lehet tudok volt légiósnak passzoló alkalmi munkákat.:)

2011. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha megkérhetlek írd már meg az általad ajánlott pszichiáter elérhetőségét, ha másként nem privát válaszba? Mert mi felénk is kb. úgy tekinti a pszichiáter betegnek a beteget, mint az a doki, aki a srácra ráfogta, hogy nincs semmi baja.... "majd a sárga nyirok" kigyógyítja!!!! Biztos ez volt az elmélete, ami gyakorlatilag be is vált.
2011. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt lehet önkéntesen jelentkezni,érdeklődni.Toborzóiroda:1123,Bp,Alkotás út.23-25,tleefon:06 1 225-8778,06 1 225-8779 email:budapest.toborzo@regiment.hu

hétfő,kedd,csüt.:8-11:45 -ig és 12:45-15:30 -ig,szerdán zárva

pénteken 8-12 óráig.


18-47 évesig lehet jelentkezni.És szerződéses katonákat keresnek gépjárműszerelői és gépjárművezetői(C kateg jogsi)és egészségügyi beosztásokra.

2011. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!