Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Most hogy meghalt Bin Laden...

Most hogy meghalt Bin Laden azt hiszi mindenki hogy nem lesz több terror támadás?

Figyelt kérdés

Szerintem épp ezután jön majd a bosszú.(nem az atombombára gondolok mert nem hiszem el azt a mesét).


Azért kérdezem mert mindenhol ez a hír van,meg már kombinálnak az emberek-.-"

Lehet hogy Bin Laden volt a vezér,de neki is voltak emberei és más is ki tud tervelni egy sok áldozatot követelő akciót.Most úgy csinálnak mintha sose lenne már terror támadás pff....


2011. máj. 2. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
majd a CIA kreál még egy bábot,aki legközelebb felrobbant egy amerikai pályaudvart és megint kezdődhet az üldözés
2011. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Bin Laden szerintem már rég csak szellemi vezetője volt az Al-Kaidának, ami valószínű már töredékére sorvadt szept. 11. óta. Az a néhány megmaradt al-kaidás már valószínű nem rendelkezik a megfelelő erőforrásokkal nem csak a komolyabb terrorakciókhoz, de a szervezet hosszútávú fenntartásához sem. Akik meg azelőtt az Al-Kaidához léptek volna be, azok most a biztos harc reményében inkább Afganisztánba mennek (elég sok szaúdi, jemeni és hasonló tűnik fel a lázadók között), ahol az ISAF meg felőrli őket. Ugyanúgy fognak járni mint a nyugatnémet RAF.
2011. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
A sok hülye már megint beveszi, amit mondanak neki, mint az előző terror támadást.
2011. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Majd lesz terrortámadás, ha az amcsik úgy akarják. Majd megint jön egy másik Bin Laden, ha épp megint el kell adni a fegyvereket, üzlet az egész, minden a pénzről szól.
2011. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert aztán ez az egy ember baromi sokat számított :)
2011. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is voltak támadások, pedig Osama még élt. Most hogy megölték, biztos, hogy lesz bosszú. :(


Sztem az Al-Kaidának voltak kisebb csoportjai, egységei, ők támadhatnak. Osama gondolom kiképzelte őket.

2011. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Zerkowitz válasza:
100%
Szerintem Bin Laden már halála elött választott valakit maga helyett ha ő meghalna.És szerintem lesz bosszú
2011. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az életmüve túléli öt. Sikeresen mártirt csináltak belöle.
2011. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem lettek sokkal előrébb.Itt az újabb célpont:

[link]

2011. máj. 4. 17:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek veled, teljes mértékben.

Amúgy Bin Ladennek van egy rakás fia, sok-sok alvezére.

Az utána hagyott "űr" nem lesz sokáig betöltetlen.

2011. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!